Diyabet Hastalarına Özel Ayakkabı Üretimi

Diyabet Hastalarına Özel Ayakkabı Üretimi

Diyabet (şeker) hastaları ayaklarında meydana gelen ağrı ve yaralara önlem olarak ayakkabı seçimlerinde özellikli davranmak zorundalar. Genellikle ortopedik ayakkabılar ilk akla gelen modeller arasında. Fakat her ortopedik ayakkabı yeterli ve uygun olmayabilir. Kullanılan deri kalitesi, astar kalitesi ve kullanılan taban kalitesi en üst seviyede olmalı. Asil Kundura‘da diyabet hastalarına özel olarak tasarlanan ayakkabılarda diyabet uyumlu özel tabanlar ve yumuşak deriler kullanılır.

Özel Üretim Diyabet Ayakkabıları

Şeker Hastaları Nasıl Ayakkabı Giymeli

Ayaklarınıza birebir uyumlu kalıplar çıkartılır ve bu kalıplara yönelik ortopedik özel tabanlıklar kullanılır. Diyabet hastaları özellikle ayakkabı seçimlerinde kesinlikle hazır ürünler almamalı mümkün oldukça kişiye özel sipariş yöntemlerini tercih etmelidir. Genellikle dikişsiz ve hakiki deriden yapılan ayakkabılar tavsiye edilir. Çünkü ayak yapıları detaylı ve özel olarak ilgilenilmeli ölçüleri, yüksekliği, kemik yapısına uygun kalıp çıkartılarak ayak yapılarına birebir uyumlu ayakkabılar yaptırmalıdırlar.

Diyabet Hastalarına Özel Ayakkabılar

Diyabete Uyumlu Ayakkabı Siparişi Verme

İnternet üzerinden güvenle sipariş verebileceğiniz Asil Kundura, Pinterest, Facebook, İnstagram ve Web adresinden takip edebilir ürün çalışmalarımızı ve kalitemizi inceleyebilirsiniz. Yurt içi ve yurt dışında bir çok ülkeye kişiye özel ayakkabı hizmeti veren Asil Kundura şeker hastaları, diyabet hastaları içinde özel olarak tasarladığı şık ve rahat ayakkabılardan sipariş vermeniz için WhatsApp 0534 526 79 07 sipariş hattından iletişime geçebilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi