Derinin Rengi Nasıl Değiştirilir?

Derinin Rengi Nasıl Değiştirilir?

Kaliteli ayakkabı aldınız fakat bir süre sonra rengini değiştirmek istediniz. Derinin rengini nasıl değiştiririm sorusuna yanıt bulmak istiyorsanız doğru noktada bulunuyorsunuz demektir. Ayakkabı rengini değiştirme konusunda merak edilenleri sizler için araştırırken, ayakkabının rengi nasıl değiştirilir diye araştırma yapan ziyaretçilerimiz için özel hizmet verildiğini de hatırlatalım. Çok hoşunuza giden bir ayakkabınız var, fakat nasıl ve nereden ayakkabı rengi değiştirilir sorusuna yanıt arıyorsanız, 0534 526 79 07 numaralı whatsapp sistemi üzerinden bilgi alabilirsiniz.

Ayakkabının Rengi Nasıl Değiştirilir?

Kaliteli hizmet almak isteyen ve ayakkabı deri rengini değiştirmek isteyen ziyaretçilerimiz, alt kısımdaki iletişim sistemi üzerinden bilgi alabileceklerini belirtelim. Sizler de ayakkabının rengini değiştirme ve derideki rengin değiştirilmesi konusunda hizmetten yararlanmak istiyorsanız 0534 526 79 07 numaraları Whatsap hattı üzerinden bilgi alabiliyorsunuz. Kaliteli boyama hizmeti için ayakkabının bakım, ütüleme, onarım ve boyama islemleri büyük bir titizlikle yapılmakta.

Ayakkabı Rengi Nasıl Değiştirilir?
Ayakkabı Rengi Nasıl Değiştirilir?

Üstelik yıllarca kullanıp bakımlarının yapılmasını istediğiniz ayakkabılarınız için, iletişim kurarak bilgi alabilirsiniz. Ayakkabılarınız, çizme ve botlarınız yenilensin istiyorsanız, Asil Kundura’nın özel ayakkabı bakım hizmetinden yararlanabilirsiniz. Ayakkabılarınız, çizme ve deri ürünleriniz için kaliteli ütüleme, kalıplama, boyama ve profesyonel bakım hizmeti sağlanıyor. Sizler de kaliteli deri bakım hizmeti ile ilgili alt kısımdaki iletişim bölümünden ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi