Deri Ayakkabı Nereden Alınır?

Deri Ayakkabı Nereden Alınır?

Kaliteli ayakkabı modelleri için özel üretimler gün geçtikçe ilgi görmeye devam ediyor. Hakiki deri ayakkabı nereden alınır sorusuna alt kısımdaki canlı destek sistemi üzerinden ve 0534 526 79 07 numaralı whatsapp ayakkabı sipariş hattı üzerinden detaylı bilgi alabilirsiniz. Gerçek deri ayakkabı yaptırmak ve özel ayakkabı siparişi vermek artık çok kolay. Günümüzde ithal ürünlerden yaka silken kişilerin gerçek deri ayakkabı yaptırarak istedikleri modeli diledikleri renk ve ayak numarasında yaptırmaları da mümkün oluyor.

Gerçek Deri Ayakkabı Yapan Yerler

Asil Kundura’nın kişiye özel gerçek deri ayakkabı üretim hizmeti verdiğini biliyor muydunuz? Hakiki deri ayakkabıların üretildiği ve 30 numaradan 50 numaraya kadar istenilen her ayakkabıyı özgürce yaptırabileceğiniz bu alan üzerinde, gerçek deri ürünlerine kolay ve güvenli bir şekilde ulaşabiliyorsunuz. Sizler için İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Bursa, Antalya gibi şehir merkezlerinde ikamet eden vatandaşlara özel ayakkabı üretim hizmeti sağlanıyor.

Hakiki Deri Ayakkabı Siparişi
Hakiki Deri Ayakkabı Siparişi

Yurt dışında ikamet eden vatandaşların da istedikleri ülkelere özel üretim ayakkabı sipariş hizmeti ile istedikleri ayakkabıyı yaptırabileceklerini de hatırlatalım. Sizler de gerçek deri ayakkabı üretimi ve özel deri ayakkabı yapımı için Asil Kundura’nın iletişim sistemi üzerinden detaylı bilgi alarak istediğiniz ayakkabıyı yaptırabilirsiniz.

Hakiki Deri Ayakkabı Siparişi

Suni deriler ve hakiki deriler arasında ayırt edici özelliklerden tutun da, nasıl ve nereden gerçek deri ayakkabı yaptırırım sorusuna kadar merak edilen konularda alt kısımdaki online canlı destek sistemi üzerinden bilgi alabilirsiniz. Herhangi bir yerden görmüş olduğunuz ve oldukça hoşunuza giden bir ayakkabının görselini de 0534 526 79 07 numaralı deri ayakkabı sipariş hattımız üzerinden detaylı bilgi alarak kolayca ayakkabı siparişinizi verebilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi