Dar ve Sıkan Ayakkabı Nasıl Genişletilir?

Dar ve Sıkan Ayakkabı Nasıl Genişletilir?

Özellikle internetten alınan giyim ürünlerinde, zaman zaman tam bedenimize uygun kıyafetleri seçemiyoruz. Ayakkabılar da bunlardan birisi. Her ne kadar ayakkabı numaranızı bilseniz dahi farklı markaların kalıplarının değişmesi, internetten alınan ayakkabıların kimi zaman ayağımıza küçük gelmesine neden oluyor. Ancak evde yapacağınız birkaç küçük dokunuş sayesinde siz de ayakkabınızı 1 bedene kadar büyütebilirsiniz.

Dar ve sıkan ayakkabıyı genişletmek için birkaç farklı alternatif yöntemi deneyebilirsiniz. İlk olarak ayakkabınızda ısınınca deforme olacak bölgeler yoksa ayakkabınızı saç kurutma makinesiyle ısıtın ve ardından ayağınıza giyin. Ayakkabı henüz sıcakken ayağınızı ileri geri hareket ettirin ve soğuduktan sonra ayakkabıyı tekrar ısıtın. Bu işlemi birkaç kere yaptıktan sonra ayakkabının genişlediğini fark edeceksiniz.

Sıkan deri ayakkabıları genişletmek için ise çok daha kesin bir yöntem bulunuyor. İlk önce ağzı kilitli buzdolabı poşetlerinden almanız gerekiyor. Poşetin içini tamamen su ile doldurduktan sonra ayakkabının içine iyice yerleştirin ve ayakkabınızı buzluğa koyun. Su donduktan sonra genleşeceği için ayakkabınızın içine koyduğunuz su da buz olduktan sonra genişleyecek ve ayakkabınızı genişletecektir. Ayakkabıyı yaklaşık 8 saat beklettikten sonra buzluktan alın ve oda sıcaklığında yaklaşık 20 dakika bekletin.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi