Dar Paça Pantolon Altına Bayan Ayakkabı Seçimi

Dar Paça Pantolon Altına Bayan Ayakkabı Seçimi

Pantolon altına giyeceğiniz ayakkabıyı seçerken öncelikle tercih ettiğiniz pantolonun tarzını dikkate almanız gerekiyor. Kanvas ve snickers tarzı ayakkabılar genel kullanıma daha yatkın olduğu için bu tarz ayakkabıları günlük kullandığınız kot pantolon yada dar paça pantolonlar ile rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Daha şık bir görüntü istiyorsanız da cigarette diye tabir edilen dar paçalı bileğin biraz daha üstünde biten pantolonlarla birlikte topuklu ayakkabı ve babet gibi ayakkabıları tercih edebilirsiniz. Bu pantolonların size sağlayacağı en büyük avantaj boyunuzu daha uzun göstermesidir. Eğer kısa boylu bir bayansınız cigarette pantolonlar ile topuklu ayakkabı tercih ederek boyunuzu normalden daha uzun gösterebilirsiniz. Böylece hem boyunuzu daha uzun gösterebilir hem de daha feminen ve şık bir görüntüyü yakalayabilirsiniz.

Bol paça pantolon tercih ediyorsanız, seçeceğiniz topuklu ayakkabının topuk boyunu, pantolonun paça genişliğine göre ayarlamanız gerekiyor. Giyeceğiniz bol paça pantolonun paçası, normalden daha geniş ise buna bağlı olarak daha uzun ve hacimli topuklu ayakkabılar tercih etmeniz gerekiyor. Aynı zamanda boynuz normalden daha kısa ise bol paça pantolon tercih etmek sizi normalden daha kısa gösterecektir. Bu yüzden bol paça pantolonları sadece uzun boylu bayanların tercih etmesi gerekiyor.
Pantolon altına tercih etmeniz gereken ayakkabıyı belirlerken dikkat etmeniz gereken bir diğer nokta ise topuklu ayakkabının topuk kalınlığıdır. Pantolon paçası ne kadar daralırsa giyeceğiniz topuklu ayakkabının topuğunun da o kadar incelmesi ve pantolon paçası bol ulaştıkça topuğun kalınlaşması gerekiyor.




Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi