Dar Paça Erkek Bot Seçenekleri – Özel Üretim

Dar Paça Erkek Bot Seçenekleri – Özel Üretim

Kışlık el yapımı özel erkek botlarında bir çok sıra dışı modeller olduğu gibi bunlardan bir tanesi de dar paça botlardır. Bu sezonun en şık tarzlarından olan dar paça erkek bot modelleri genellikle spor kesim görünümlerde oldukça tarz bir görüntü sergiler. Tokalı, bağcıklı ve lastikli modeller bu özel üretim botlarda kullanılan en şık aksesuar ve kesimlerden olup, süet, nubuk, rugan, analin deriler kullanılır.

Kişiye Özel Dar Paça Erkek Botlar

Kişiye Özel Üretim Kışlık Bot

Çoğu zaman ayakkabı alışverişlerinde mağazalarda hazır üretilmiş yani fabrikasyon üretilmiş ürünler tercih edilir. Fakat özel sipariş yöntemi ile sipariş usulüne uygun olarak yaptırılan ayakkabılarda kendi zevkiniz ve tasarımınız dikkate alınarak yapılan botlara sahip olmak mümkün. Böylelikle el yapımı işçilik ile hazırlanan bu özel ürünleri kullanım kaliteniz ve kullanım ömrü daha uzun olacaktır.

Kışlık Erkek Bot Siparişi

Önümüzdeki kış sezonu için henüz bot alışverişi yapmadıysanız mutlaka bizimle iletişime geçin. Kişiye özel sipariş tekniği ile yaptığımız özel kışlık bot ürünlerimizle kalitemizi sizde fark edeceksiniz. Üretimlerimizde kullanmış olduğumuz hakiki dana derisi ve el yapımı hakiki kösele kalitesiyle yapılan bu özel ürünlerden mutlaka memnun kalacaksınız.

Özel Tarz Erkek Bot Modelleri

Online Erkek Ayakkabı Siparişi

İnternet alışverişlerinde ayakkabı siparişleriniz için Facebook, İnstagram sosyal medya hesaplarımızdan ürün kalitemizi ve el yapımı işçilik inceliklerini görebilirsiniz. Birbirinden şık ve özel tasarım ayakkabı ve kışlık erkek bot siparişleriniz için WhatsApp iletişim hattımızdan bilgi alabilir siparişlerinizi verebilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi