Dantelli Siyah Elbiseye Uygun Ayakkabı Seçimi

Dantelli Siyah Elbiseye Uygun Ayakkabı Seçimi

Dantelli siyah elbiseler, yıllardan bu yana eskimeyen modası ile kullanılmaya devam ediyor. Ancak modanın değişmesi ile birlikte, kıyafetler ile birlikte kullanılan ayakkabı ve çanta gibi yan malzemeler değişiklik göstermeye başladı. Peki, dantelli siyah elbiseye uygun ayakkabı seçimi nasıl yapılmalıdır?

Klasik Tarzda Ayakkabılar

Dantelli elbiseler diğer elbise çeşitlerine göre romantik yönü daha ağır basan çeşitlerdir. Dantelli siyah elbisenin romantik havasına uyum sağlayacak klasik tarzda topuklu ayakkabılar tercih ederek kıyafet bütünlüğünüzü koruyabilirsiniz. Direkt olarak siyah renkte ayakkabılar tercih edebileceğiniz gibi, çanta ve takı renklerinize göre mor, lacivert ve benzeri renklerde ayakkabıları da tercih edebilirsiniz. Boyu uzun olmayan bayanlar ise siyah dantelli elbiselerin altına ten rengi topuklu ayakkabı tercih ederek boyunuzu da uzun gösterebilirsiniz.

İnce Bantlı Topuklu Ayakkabılar

İnce bantlı topuklu ayakkabılar, formları nedeniyle siyah dantelli elbiselerin tamamlayıcısıdır. Elbisenize ve aksesuarlarınıza uygun ince bantlı topuklu ayakkabılar ile siz de kombininizi tamamlayabilirsiniz. İnce bantlı topuklu ayakkabılar, zarif duruşları sayesinde siyah dantelli elbisenin romantik görüntüsünü destekleyecektir.

Dantelli siyah elbiselerin altına giyeceğiniz topuklu ayakkabıların rugan olmamasına dikkat etmelisiniz. Rugan yerine süet topuklu ayakkabıları tercih ederek daha zarif bir görünüm elde edebilirsiniz. Aynı zamanda topuklu ayakkabı seçiminde de dikkat etmeniz gereken noktalar bulunuyor. Platform topuklu ayakkabılar, hem demode görüntüsü hem de dantelli siyah elbisenin altında abartı kalacağı için tercih edilmemesi  gerekiyor.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi