Damatlık Özel Tasarım Ayakkabı Modelleri

Damatlık Özel Tasarım Ayakkabı Modelleri

Damat adaylarının takım elbise seçimi esnasında güzel bir ayakkabı arayışı herkes için zahmetli bir durum haline gelmiştir. Gerek model seçimi, gerek rahatlık ve konfor, gerekse de giyilen damatlık takımın kombine uyum sağlaması çok arzulanır. Rahatlık, konfor ve en önemlisi estetiklikten ödün vermeyen damat adayları için en özel damatlık ayakkabı tasarımlarımızla Asil Kundura olarak sizlerleyiz. Bu özel gün adına tamamı ile size özel bir çalışma hazırlayarak göz zevkinizi doyuracak ve sizin rahatlık ve konforunuzu doruğa çıkaracaktır. Eğer ki model seçiminde çok zorlanıyor iseniz Asil Kundura global İnstagram sayfamıza mutlaka göz atınız. Sizlerde taktir ederseniz, kaliteyi değerli müşterilerimize hangi aşamalarda nasıl vurguladığımızı ve üretimimizi sizlerde adım adım izleminizi şiddetle tavsiye ederiz. Güncel damatlık ayakkabı tasarımı konusunda gelenek halinde düşünülecek olursa, tek renk ayakkabı modeli takım elbiseniz adına uyumluluk göstermektedir.

Özel Üretim Damatlık Ayakkabı Siparişi

Özel Sipariş Damatlık Ayakkabı Modelleri

El yapımının en zirvesinde üretimini gerçekleştirmekte olan Asil Kundura 1974 senesinden bu zamanlara dek her türlü damatlık ayakkabı tasarımını sizler için üretmektedir. Renk konusunda ne kadar sabit düşünürseniz veya renk seçerken zorlanıyor isteniz, model seçemiyorsanız, konfor ve rahatlığa erişememiş iseniz sizlere en özel ayakkabı servisimizi mutlaka deneyiniz. Size özel bir model seçeneği, size özel bir ahşap kalıbı, size özel ahşap ayakkabı kutusu ile sizi düğününüzde kesin olarak mutlu edecek sunum olacaktır. El yapımın en önemli özelliğini malzeme kalitemiz ve işçiliğimiz ön baza alınarak üretimi en hassas şekilde gerçekleştirmekteyiz. Klasik bir damatlık ayakkabı yaptırmak isterseniz, sizleri üretim yerimizde görmekten sevinç duyarız. Özel günlerinizde takım elbise seçiminizde ister rahat konfor taban seçimi yapın isterseniz kösele vazgeçilmeniz ise hakiki el kazımalı model seçeneği sizlerle beraber belirleyelim. Özel 1. sınıf dana derisi ile özel hakiki köselesi ile size özel günlerinizde eşlik edecek ayakkabılarınız, şıklığı en özel şekilde size yansıtacaktır.

Ismarlama Damatlık Ayakkabı Modelleri

Özel Damatlık Ayakkabı Tasarımı

İnternet üzerinden arayıp bulamadığınız, göz zevkinize uyum sağlayacak ölçüde ve rahatlık konusunda tereddütte kaldığınız durumlarla karşılaşıyorsanız, bizlerle yakın iletişime geçmenizi öneriyoruz. İsteğinize, arzularınıza özel bir ayakkabı ile sizleri buluşturuyoruz. Kalite ve konfor konusunda seçici iseniz, Asil Kundura ayrıcalığını gözden geçirmelisiniz. Sosyal medya İnstagram, Tumblr, Facebook ve Pinterest uygulamalarında paylaşmış olduğumuz yüzlerce modeli sizler için en özel şekilde hazırlayıp üretmekteyiz. Damatlık ayakkabı modellerinde klas kombin seçeneğini kroko deri ile destekleyebilirsiniz veya hakiki timsah derisi ile bu duruma tam destek verebilirsiniz. Görsel zevkten ödün vermiyorsanız özel mi özel modellerimize mutlaka Asil Kundura Web sayfamız üzerinden de ulaşarak detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Özel yaptıracağınız ayakkabılarda iç astarı dana derisinden ve dış ayakkabı kısmını ise derinin en özel yerinden kullanıp parçayı oraya uygulamaktayız. Sizlerde kendinize ait tasarımlar düşünürseniz WhatsApp 0534 526 79 07 numaralı sipariş hattından destek alıp siparişlerinizi gönül rahatlığı ile verebilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi