Damatlık Altına Uygun Kösele Ayakkabılar

Damatlık Altına Uygun Kösele Ayakkabılar

Özel günler adına sizlerde çok özel bir tasarım arıyor iseniz ve bulamamışsanız, Asil Kundura İnstagram sayfasına mutlaka göz atmanızı şiddetle tavsiye ediyoruz. Damat adayları için çok özel, çarpıcı, trend, ve damatlığınıza uygun özel tasarımları sizin için üreterek beraber tasarlıyoruz. İşçiliği tamamen yüzde yüz el yapımı olan özel tasarımlar üretimini 8 ile 14 gün arasında tamamlayıp sipariş sahibini bulmaktadır. Özel üretimin baş tacı olan Asil Kundura, özel dana derileri ile sizin zevkinizi, tarzınızı doruk noktaya çıkartacak. Saatlerce ayakta kalacağınız ve eğlenerek zaman geçireceğiniz bu özel düğün gününüzde size özel rahat, konforlu bir ayakkabı mutlaka ama mutlaka şart olacaktır. Rahat konfor tabanlı bir damatlık ayakkabı yada el kazımalı size özel çalışma yapılacak kösele damatlık özel tasarım seçiminde bulunabilmek sizin elinizdedir. İster kösele, ister eva taban seçeneğinde bulunun, iç konfor dizaynını en üst kademede rahatlığı sağlayarak üretimi sizler adına gerçekleştiriyoruz. Asil Kundura’nın en yakın sosyal medya adreslerinden mutlaka bizlere ulaşım sağlamalısınız.

Özel Tasarım Damatlık Ayakkabı Siparişi

Damatlara Özel Ayakkabı Siparişi

El yapımının sanata vurgusunu özel çalışmalarla yansıttığımız bu mecrada, sizlere en özel damatlık ayakkabı modellerini üretmekten gurur duyuyoruz. Rugan derinin damatlık ayakkabılarda ayrılmaz bir parçası haline gelmiştir. İsterseniz hakiki dana derilerimiz arasından rugan bir deri seçiminde bulunabilir, isterseniz renk çeşidimize paylaşımını yaptığımız tasarımlarımız üzerinden renk seçimini daha kolay seçebilir, kararınızı daha kolay seçeneklerde inceleyebilirsiniz. Boy kısalığınız yada rahatlıkta çok sıkıntı ve problem yaşıyorsanız, özel olarak inceliği, zarafeti, bu tarz problemleri geride bırakarak, sizler için özel çalışmalar tasarlayıp, elde üretimi sağlayabiliriz. Hızlı deformasyon problemlerine karşı derinin özel besleyici özelliğini tam kapsayarak, özel kalıp için fırınlama işlemi yapılmaktadır. Derinin hem rahatlaması, çabuk deformasyon olayını yitirmesi, ayağınızda tok ve şık görünmesi için çok önemlidir. Fırınlama sonrası çekiç ile dövülerek kalıba oturması sağlanır. Siparişiniz kalıptayken yüzlerce kez çekiç işlemi görerek kalıpta oturmasını ve ayağınıza giydikten sonra yaymamasını önlemektir.

Damatlık Kösele Ayakkabı Siparişi

Özel Üretim Damat Ayakkabıları

İnternet ortamında çokça arayıp bulamadığınız, üretimi durdurulmuş ayakkabıları sizler adına en özel malzemelerden üreterek adınıza elde üretimi sağlıyoruz. Renkli derilerle, eskime derilerle, kroko baskı derilerle, timsah derisi, devekuşu derisi, yılan derisi yani kısacası her tarz deri çeşidinin bulunduğu özel üretim yerimizde size özgü bir tasarım mutlaka vardır. Dilerseniz Asil Kundura’nın İnstagram, Facebook, Tumblr, Pinterest global sosyal uygulamalar üzerinden bizleri yakından takibe alabilir, dilerseniz www.asilkundura.com.tr web adresi üzerinden de incelemede bulunabilirsiniz. Özel tasarım ayakkabılarınız için istek ve sipariş talebinde bulunmak içinde 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattından bizlere ulaşabilir, görsel paylaşımı yaparak, dilediğiniz damatlık ayakkabı modellerinin yaptırabilirsiniz. Sizi en özel gününüzde destekleyecek ve rahatlığıyla, konforuyla eşlik edecek ayakkabılarınızı mutlaka bizimle iletişime geçerek yaptırabilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi