Damatlara Özel Kösele Ayakkabı Üretimi

Damatlara Özel Kösele Ayakkabı Üretimi

Siz damat adayları Şık ve Özel Tasarım damat ayakkabısı nasıl yaptırabilirim diyorsanız aşağı bölümdeki (0534 526 79 07) numaralı whatsapp iletişim hattından dilediğiniz sorunuza ve isteğinize cevap bulabilirsiniz. Ayrıca dilediğiniz renkte dilediğiniz kombinde ve ayak yapınıza en uygun şekilde özel tasarlanıp en kaliteli deri ve kösele malzemeler ile tamamen el işciliği ile sizler için hazırlanan damat ayakkabıları Asil Kundura‘nın 1974 yılından beri en temel taş başarılı üretimlerinden biridir.

Deri Ayakkabı Nereden Alınır?
Deri Ayakkabı Nereden Alınır?

Damat ayakkabıları kategorisinde yurt içinde ve yurt dışında bir çok Avrupa ülkesindeki müşterileri tarafından memnuniyetle takdir edilen Asil Kundura hakiki kösele ve deri malzemeleri el işçiliği ile birlikte sanatla buluşturuyor. Siz değerli damat adayları bu özel gününüzdeki en şık görünümünüzü Asil Kundura’nın sizler için özel tasarım damat ayakkabıları ile tamamlayabilirsiniz.

Gerçek Deri Damat Ayakkabıları Nerede Bulunur ?

Unutulmaz bir düğün günü için sıra dışı bir tasarıma sahip hakiki deri damat ayakkabısı ile Asil Kundura kalitesinde tanışmak ister miydiniz?

Kösele Ayakkabı Modelleri Erkek

Damat ayakkabılarında en önemli unsur malzeme kalitesi ve ürün dizaynı ile birlikte uygun renk seçimidir. Unutmayınız halihazır seçilmiş bir ayakkabıdan sa damatlığınızın rengine ve görünümüne özel olarak dizayn edilmiş şık bir damat ayakkabısı en doğru seçim olacaktır.

Asil Kundura üretim alanındaki özel damatlık ayakkabı kategorisinde sizler için yüzlerce renk ve bir çok özel tasarımdan oluşan ayrıca problemli ayaklar içinde özel olarak tasarlanmış ortopedik taban ve kalıp seçenekleri ile sizlerin içini rahatlatıyor.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi