Damatlara Özel Hakiki Deri Ayakkabı Üretimi

Damatlara Özel Hakiki Deri Ayakkabı Üretimi

Damat ayakkabılarında yurt içi ve yurt dışı olabilen birden çok Avrupa ülkelerindeki müşteriler tarafı ile memnuniyetiyle takdiri edilebilen Asil Kundura hakiki kösele ve deri malzemeleri el işçilikleri ile birlikte yaşanan sanatla buluşmaktadır. Siz sayın müşterilerimiz damat adayları bu özel günlerinizde en şık görünümünüze Asil Kundura’nın sizlere özel bir tasarım olan damat ayakkabıları ile tamamlayabilir. Hakiki deri damat ayakkabıları nerede ve nasıl bulunur?, sorusuna yanıt bulmak isteyenler unutulmaz bir düğün günleriniz için sıra dışı bir fark yaratmak ve tasarım gücü sahip hakiki dana derisi damat ayakkabıları ile Asil Kundura kalite farkı ile tanışmak tesadüf değildir.

Özel Üretim Ayakkabı Tasarımı

Kaliteli Ayakkabı Üretimi

Damat ayakkabılarında olabilen en önemli unsur kaliteli bir malzeme dizaynı ile birlikte gelen uygun tonlarda renklerin seçimleridir. Hali hazır seçilmiş model ayakkabı damatlığınıza renk ve görünümünüze özel olarak dizayn edilmiş olarak şık bir erkek damat ayakkabısı en şık tercih olabilecektir. Asil Kundura da damatlara özel ayakkabı kategorisi siz müşterilerimize yüzlerce renk ve birden çok fark yaratan özel tasarımlardan oluşmakta olup ayrıca problemli ve problemsiz ayaklar için özel olarak tasarladığımız ortopedik taban seçenekleri ve kalıplaşmış seçenekleriyle siz müşterilerimizi rahatlatmaktadır.

Damatlara Özel Tasarım Ayakkabılar

Damatlara Özel Klasik Ayakkabı Üretimi

Kişiye özel damat adayları için Şık ve Tasarım harikası damat ayakkabılarını nasıl ve nerede yaptırabilirim diyor iseniz aşağı bölümde bulunan (0534 526 79 07) numaralı WhatsApp müşteri iletişim danışma hattı üzerinden dilediğiniz sorunuza yanıt ve isteğinize cevap bulabilmektesiniz. Ayrıca dilemiş olduğunuz bir renk seçimi istediğiniz kombinde ve ayak yapınıza uygun olarak özel tasarım en kalite deri ve kösele malzemeleriyle tamamen el işçilikleriyle olup sizler için hazırlanabilen kişiye özel damat ayakkabıları Asil Kundura‘nın 1974 yılından beri en temel taş ayakkabıların başında olup başarılı üretimlerinin bir öncüsüdür.

El Yapımı Damat Ayakkabı Modelleri

Siyah Takım Elbiseye Uygun Damatlık Ayakkabı Modelleri

Yalnızca lacivert değil, koyu ve siyah takım elbiseye göre uygun damatlık ayakkabı modelleri ile tokalı, tokasız, fermuarlı, ve fermuarsız düz bir klasik tarz ayakkabı modelleriyle yer alabilmektedir. Üzerinize göre giyeceğiniz şık bir elbisenin ayakkabı ile uygunluğu kadar da renk seçimi de önemli ve ayak rahatlığıyla da önemi arz etmektedir. Siyah bir takım elbiseye göre ve altına uygun şekilde seçeceğiniz ayakkabının uyumluluğu kadar da kaliteli duruşu da, bir o kadar da önem taşır. Üstünüzdeki kıyafetin ağırlık, ve şıklık olarak bir ışık katacaktır.

Damatlara Özel Tarz Ayakkabılar

Damatlara Özel Hakiki Kösele Üretimi

En özel gününüz için olabilen düğünde ve damatlığınıza olabilen en tarz ve çarpıcı ayakkabıları üretmekteyiz. Damatlık da şıklık olarak tamamlayabilen gayet ayakkabıdır. Bu genel olarak hazır ayakkabılar yerine özel bir sipariş damatlık ayakkabı seçimlerinize yönelmek en uygun tercihtir. Klasik ve dar kesimler ile özel olarak aksesuar tercihleriyle tasarlanmakta olan en kaliteli damatlık ayakkabıları üretmekteyiz.
Birden çok özel şık renk seçenekleriyle ve özel bir tarz modellerimiz ile mutlaka tanışmanızı ve ilginizi çekebilecek ölçülerde kaliteli ve muazzam birer şıklık içermektedir.

Damatlara Özel Kösele Ayakkabı Üretimi

Kişiye Özel Damatlık Ayakkabı

Damatlara özel ayakkabı siparişlerinde özellik olarak aramış olduğunuz modellerde derinin kalitesi çok önem taşır. Kullanılmış olunan hakiki bir dana derisinde 1. Sınıf kalite ile olması için özen göstermekteyiz. Parlak olarak ve görün olarak mutlaka damatlığınıza göre tercih uyduracak ölçümde şık ve tarz görünmesidir. Bunun için tamamen el işçiliği ile üretmiş olduğumuz özel tasarım damatlık ayakkabılar da aynı zaman taban olarak da çok rahatlıktadır.

Kişiye Özel Tasarım Damatlık Ayakkabı Üretimi

Sanat Ve Kalite İle Buluşan Damat Ayakkabı Siparişi

Kişiye özel kaliteli birinci sınıf işçilik ve en kalite gören malzeme çizgisi katan usta eller ile üretmiş olduğumuz kişiye özel damatlık ayakkabılar yurtiçi ve yurtdışında birden çok farklı müşterilerimize özel ve güven ile ulaştırmaktayız. Üretimlerimizde kullanmakta olduğumuz hakiki klasik deri ve el yapımı kösele 1. Sınıf kalite olmaktadır. En profesyonel ve işinin ehli ustalarıyla birlikte tecrübeleriyle ürettiğimiz ayakkabılar en üst kalitededir. Ürün kalitemizi inceleyerek ve el yapımı işçilikte farkımızı görmeden damatlık ayakkabı ihtiyacınız için acele karar vermeyiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi