Çok Aranan Gizli Topuklu Gelin Ayakkabısı Modelleri Hangileri?

Çok Aranan Gizli Topuklu Gelin Ayakkabısı Modelleri Hangileri?

Yılı geride bırakırken çok aranan gelinlik ayakkabıları ve gizli topuklu gelin ayakkabısı modelleri sizler için araştırıldı. Özel olarak üretilerek gizli topuklu gelinlik ayakkabısı almak isteyenler için birbirinden farklı seçenekler ile sipariş vermek de mümkün. Türkiye’nin en kaliteli ayakkabı modelleri usta ellerden çıkarken, özel üretim ayakkabı sahibi olmak da artık kolay bir hale geldi diyebiliriz. Peki çok aranan ve en çok tercih edilen gelinlik ayakkabıları neler? Hangi gelinlik ayakkabı çeşitleri ilgi görüyor? Sizler için çok özel bir kombine görsel sıralama hazırladık. Dilediğiniz gelinlik ayakkabısı modelini istediğiniz ayak numarasında dilediğiniz renk ve stilde, yalnızca size özel olacak şekilde yaptırabileceğinizi de hatırlatalım istedik.

 

Çok Aranan Gelinlik Ayakkabısı Modelleri

 

Sizin için en fazla ilgi gören ve çok aranan gelinlik ayakkabıları hangileri ise özel bir sıralama yaptığımızı ve çok beğeneceğinizi düşünüyoruz. Üstelik bu gelinlik ayakkabısı modelleri arasından istediğiniz seçeneği size özel olacak şekilde yaptırabileceğinizi de hatırlatalım istedik. Nasıl özel gelinlik ayakkabısı yaptırırım sorusuna ise alt kısımdaki canlı destek sistemi üzerinden yanıt bulabileceğinizi de unutmayın.

Gizli Topuk Gelinlik Ayakkabı Modelleri

Gizli Topuk Gelinlik Ayakkabı Modelleri

Yeni yıla girerken geride bıraktığımız süre içinde çok aranan gelinlik ayakkabısı modelleri arasında sade ve salaş diye tabir edilen renk tonları göze çarpıyor. Üstelik bu modellerin çok aranıp tercih ediliyor olması da kalite ve estetik görünümü ile de benzerlik gösteriyor diyebiliriz.

 

Gizli Topuklu Ayakkabı Nasıl Yaptırılır?

 

Düğün ve nikah için kullanmayı düşündüğünüz gelinlik ayakkabıları için gizli topuklu çalışmalar sağlanabiliyor. Usta ellerde büyük bir titizlikle gizli topuk çalışması sağlanırken her renk ve modele özel ayakkabılar kişinin isteğine göre hazırlanabilmekte. Boyum daha uzun görünsün diyenler için özel üretim gelinlik ayakkabısı çeşitleri için özel bir tercihiniz var ise, o modele özel içten gizli topuk çalışmasının sonucunda boyunuz daha uzun görünmesi sağlanabilir.

Çok Aranan Gelinlik Ayakkabı Modelleri

Çok Aranan Gelinlik Ayakkabı Modelleri

Örneğin gelinlik ayakkabıları için dıştan topuk boyu ile desteklenen boy uzunluğuna ek olarak, ayakkabının içten gizli topuk özelliği artırılarak toplamdaki ayakkabı yüksekliği artırılmakta. Böylece boyunuz çok daha uzun görünebilmesi için çalışmalar yapılabiliyor.

Özel Topuklu Gelinlik Ayakkabısı Yaptırma

Özel Topuklu Gelinlik Ayakkabısı Yaptırma

Sizlere 7-24 Gelinlik Ayakkabısı Yapımı için özel sipariş hizmeti sağlayan Asil Kundura, aşağıdaki iletişim numarası üzerinden istediğiniz her ayakkabıyı istediğiniz şekilde yapıyor.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi