Ceket Altına Uygun Deri Ayakkabı Modelleri

Ceket Altına Uygun Deri Ayakkabı Modelleri

Her kıyafete uyacak ayakkabı seçimlerinde ayakkabının kalitesi kadar görünüş ve estetik yapısı da önemlidir. Özellikle ceketin altına giyilebilecek ayakkabıların rahat ve konforlu olması kadar kaliteli bir o kadar da şık görünüme sahip olması insanların dikkat ettiği önemli noktalardır. Cekete uygun ayakkabı modelleri arasından tercih yaparak özel ayakkabı sipariş hizmetinden de faydalanabilirsiniz.

 

Ceket İle Uyumlu Ayakkabı Seçimi

 

Ayakkabının sahibi olduğunuz ceket ile uygunluğu kadar rahatlığına da önem vermelisiniz. Spor görünümlü deri ayakkabılar genelde kot ve ceket uyumluluğu içerisinde tercih edilen kombinlere daha çok denklik gösterir. Yani spor görünüş ile klasik giyim seçeneği için, kullanacağınız deri ayakkabının taban özelliği ya kösele veya poli tabanlı olması önemlidir.

Elbiseye Uygun Ayakkabılar

Elbiseye Uygun Ayakkabılar

Ceketin dar kesim olması ile ilgili yapacağınız ayakkabı tercihlerinde bağcıklı erkek ayakkabılar arasında rugan veya koyu tonlardan daha çok açık renkler ve spor görünüme sahip deri ayakkabıları tercih etmeniz önemli.

 

Kıyafete Uygun Ayakkabı Sipariş

 

Elbisenin ayakkabıya uygunluğunu araştıran birinin stil olarak desen ve estetik yapısı önemsenir. Yani ayakkabı uygunluğu için kıyafete yakışacak ayakkabı siparişi verilebilir. Dilediğiniz ayakkabı modelini kıyafete uygun olarak yaptırmak da günümüzde mümkün. Takım elbise ya da cekete uygun ayakkabı yaptırmak için 0534 526 7907 numaralı Ayakkabı Sipariş hattı üzerinden dilediğiniz ayakkabı modelini yaptırabiliyorsunuz. Üstelik ayağında şekil bozukluğu ya da taraklı-kemikli olan kişiler de bu hizmetten yararlanabiliyor. Özellikle 30 numaradan 45-46-47 gibi büyük ayak numarasına sahip kişiler de özel ayakkabı yaptırabiliyor.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi