Büyük Numara Stiletto Ayakkabı Modelleri

Büyük Numara Stiletto Ayakkabı Modelleri

Kişiye özel ayakkabı bulmak günümüzde zor olmasa da büyük numara ayakkabı arayışında olanlar için problemler peş peşe gelir. Bayanların büyük numara stiletto bulması oldukça zor bir şekilde ürün çeşidine ulaşması anlamına gelirken sipariş ayakkabı hizmeti sayesinde bu sorun ortadan kalkıyor. Kadınlara özel topuklu stiletto ayakkabılara arasında ayağı büyük olan vatandaşlara özel hizmet sunan Asil Kundura, 46-47-48 numara gibi büyük numara ayaklara özel sipariş hizmeti sağlamakta.

 

Stiletto Modasına Uygun Modeller

 

Kış aylarını yavaş yavaş geride bırakırken havalı görüntüsü ile bilinen stiletto topukların kadınların son dönemde gösterdiği ilgi bilinmekte. Başarılı bir kombin için seçim yapacağınız topuklu stilettolar arasında deri ve keten kumaşlar ilgi görüyor. Stiletto havasının yalnızca etek ve kumaş pantolonlara değil, kot pantolon seçeneklerine de uyumlu olabileceğini unutmayın.

Kişiye Özel Topuklu Stilettolar

Kişiye Özel Topuklu Stilettolar

Ayakkabının deri olması kadar iç yapısının kaliteli malzemelerden oluşması, ayak sağlığı ve rahatlığı kadar önemlidir. Kaliteli ayakkabı tercihinde bulunanlar için gerçek deri ile suni deri arasındaki farkı dikkatle ayırt ederek temin etmeleri gerekir. İstediğiniz ve hoşunuza giden bir stiletto ayakkabı modelini özel olarak yaptırmak istiyorsanız 0534 526 79 07 numaralı Asil Kundura sipariş sistemi üzerinden görüşme yaparak sipariş stiletto hizmetlerinden faydalanın.

 
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi