Büyük Numara Erkek Ayakkabı Modelleri ve Siparişi

Büyük Numara Erkek Ayakkabı Modelleri ve Siparişi

Bir Avm’ye girdiniz ve ayağınıza uygun bir erkek ayakkabı arıyorsunuz. Katları ve dükkanları gezerken bi ayakkabı dükkanın vitrininde çok güzel bir erkek ayakkabı modeli dikkatinizi çekti. Tabi bu merak ve heves ile o ayakkabının ayağınızza uygun ayak numarasını ilgili kişiye sordunuz. Yetkili kişinin size getirdiği ayakkabı ayağınıza bir türlü olmadı. Belki ayağınızda tarak, kemik v.b bir problem var ve bu yüzden o ayakkabıdan vazgeçmek zorunda kaldınız. Ya da konuyu şu şekilde değiştirelim. O beğenmiş olduğunuz Bağcıklı Erkek Ayakkabı Modelleri için 47 numara gibi büyük bir numarasını yetkiliden istediğinizde olumsuz cevabı ile karşı karşıya kaldınız. İşte bu ve buna benzer sorunlar ile karşılaşanlar için güzel bir çözümümüz var. Aradığınız erkek ayakkabısını bulmakta zorlananlar için Asil Kundura güzel ve size özel bir çalışma başlattı.

 

buyuk-numara-erkek-ayakkabi

 

Ayağında problem olanlar veya büyük numara erkek ayakkabı almak isteyenler için hazırlanan ayakkabı sipariş sistemi ile yaptırmak istediğiniz ayakkabı modelini ve ayak numaranızı Asil Kundura’ya WhatsApp üzerinden 0534 526 79 07 nolu hat üzerinden bildirmeniz yaptırmak istediğiniz sipariş ayakkabı için yeterli olacaktır. Erkek ayakkabı siparişi ile ayakkabısını yaptırmak isteyenler için bu sıradışı çalışmayı sizlere sunan Asil Kundura, Türkiye’nin her İl ve İlçesine özel ayakkabı siparişi yapmaya devam ediyor. 




Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi