Büyük Numara Bayan Ayakkabı Siparişi Yapan Yerler

Büyük Numara Bayan Ayakkabı Siparişi Yapan Yerler

Bayan ayakkabı kullanıcıları için en şık ayakkabı modelleri ile karşılaşmak kadar istediğiniz ayakkabı numarasını bulmak ve bunu temin etmek bazen zor olabiliyor. Hayalindeki ayakkabıyı giymek için büyük numara bayan ayakkabı siparişi arayışında bulunan bayanlar için 44-45-46 numaradan 50 numaraya kadar aranabilen ayakkabılar piyasada bulunması oldukça zor ve meşakkatli bir durumdur. Dükkanları, AVM ve mağazaları gezerek istediği ayakkabıyı bulan bir bayan ayakkabı kullanıcısının ayak numarasına göre ayakkabıyı temin edememesi büyük bir hazin son olsa gerek. Kadın ayakkabıları tercihlerinde taba rengi ve siyah ayakkabılar başta olmak üzere kahverengi, bordo açma, gri ve diğer renklerde bayan ayakkabı modelleri ilgi görürken ayağa özel bayan ayakkabı yaptırmak tüm sorunlarınızı çözmeye yetecektir.

 

Bayan Ayakkabı Sipariş Hizmeti

 

Asil Kundura‘nın siz değerli müşterileri için hazırladığı ayakkabı sipariş hizmeti tüm Türkiye’ye hizmet vermekte. Tasarım harikası kadın ayakkabı sipariş sistemimiz 24 saat hizmet verirken dilediğiniz ayakkabı modelini istediğiniz tarz ve renkte yaptırabiliyorsunuz. Bayan topuklu ayakkabı modellerinden tutun da bayan çizme ve bot modelleri alanında da profesyonel hizmet vermektedir. Profesyonel ve 1. sınıf kalitede hazırlanan bayan ayakkabı sipariş hizmetimizden faydalanmak için bizimle iletişime geçin. 

 

Ayakkabı Siparişi İçin Ne Gerekli?

 

Diyelim ki ayağınız küçük ya da piyasada bulunamayacak ölçüde büyük bir numara olsun. Siz yaptırmak istediğiniz ayakkabının rengini ve modelini, ayak numaranız ile birlikte 0534 526 79 07 numaralı whatsap ayakkabı sipariş hattımıza ilettiğinizde dilediğiniz ayakkabıyı yaptırabiliyorsunuz.

 

Büyük Numara Bayan Ayakkabı Sipariş

Büyük Numara Bayan Ayakkabı Sipariş

 

Piyasada bulmakta zorlandığınız büyük numara bayan ayakkabı modelleri için de sipariş verebilir dilediğiniz renk ve stilde ürünlerinizi yaptırabilirsiniz.

 

Büyük Numara Bayan Ayakkabı Modelleri

 

İnternet sitelerinde ya da mağazalarda gördüğünüz fakat ayak numaranıza göre bulmakta zorlandığınız büyük numara bayan ayakkabı modelleri için büyük sorunlar artık dert değil. Ayak numarası büyük olan bayan ziyaretçilerimiz, 42 numaradan 48-49-50 numaraya kadar dilediğiniz çizme, bot ve ayakkabı modelini özel sipariş ayakkabı sistemimiz ile temin edebilirsiniz.

 

Büyük Numara Bayan Ayakkabı Sipariş

Büyük Numara Bayan Ayakkabı Sipariş

 

Özel tasarım bayan ayakkabı sipariş hizmetimizden faydalanmak için info@ozelsiparisayakkabi.com mail iletişim sistemimiz üzerinden de bilgi alabilir, sipariş verebilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi