Büyük Numara Bayan Ayakkabı Nerede Bulunur?

Büyük Numara Bayan Ayakkabı Nerede Bulunur?

Bayanlar için ayak yapısına uygun büyüklükte ayakkabı bulmak kimi zaman zor ve içinden çıkılmaz bir hal alsa da, kimi insanın ayak numarasına uygun ayakkabı bulmak oldukça zor olabiliyor. Büyük numara bayan ayakkabı modelleri araştırmasında bulunan kadınlar için özellikle 43, 44, 45 ve 46 numara ayakkabı bulmak oldukça zordur. Beğendiğiniz, içinize sinip hoşunuza giden bir ayakkabı modelinin ayağınıza olmaması ya da ayak numaranıza göre numarasının bulunmaması kadar can sıkan bir konu yoktur.

Büyük Numara Bayan Ayakkabı Modelleri - Özel Sipariş

Büyük Numara Bayan Ayakkabı Modelleri – Özel Sipariş

İstenilen bir ayakkabının numarasını bulamıyorsanız, ayak numaranız piyasada bulunmayacak büyüklükteki uzunlukta ise ne yapacaksınız hiç düşündünüz mü? Üzülüp hayıflanmak bir yana dursun, siz kıymetli ziyaretçilerimiz için büyük numara bayan ayakkabı siparişi yapıyoruz. Üstelik 30, 31 ve 32 numara gibi küçük ayak numaralarından 44, 45, 46, 47, 48 numara gibi büyük ayaklar için kişiye özel ayakkabı yapıyoruz.

 

Büyük Numara Bayan Ayakkabı Modelleri - Özel Sipariş

Büyük Numara Bayan Ayakkabı Modelleri – Özel Sipariş

 

Büyük Numara Bayan Ayakkabı Yaptırmak İçin;

 

Büyük numara ayakkabı arayan kadınlar, istedikleri ayakkabı modeline diledikleri ayak numarasında yaptırabiliyorlar. Nasıl büyük numara bayan ayakkabı bulurum sorusuna en güzel cevabı biz Asil Kundura olarak sağlıyoruz. Siz yaptırmak istediğiniz bayan ayakkabı modelini ve ayak numaranızı 0534 526 79 07 numaralı iletişim hattımıza veya info@asilkundura.com.tr mail adresimize gönderin, biz de siz değerli müşterilerimize istediğiniz ayak numarasında özel ayakkabı yapalım.

Sipariş Ayakkabı Modelleri

ayakkabı siparişi
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından iletişim bilgilerini yazıp bize info@asilkundura.com.tr ye mail gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 2 iş günü içersinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde geri iade ve değişim hakkınız bulunmaktadır. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda hata yoksa geri iadesi malesef mümkün değildir.
Copyright © 2016 Asil Kundura