Büyük Numara Ayaklar İçin Ayakkabı Üretimi

Büyük Numara Ayaklar İçin Ayakkabı Üretimi

Asil Kundura büyük numara ayaklar için ayakkabı temin etme sorununu tamamen ortadan kaldıran çok özel bir sistemdir. Ortopedik ve ortholite teknolojik özel taban astarları ve özel tabanlarla, hem ayak problemi yaşayan kişiler için konforu, hemde büyük numara ayakkabı bulmakta problem yaşayanlar için birçok çeşit ve alternatif sunmakta.

Ayak ölçünüz ile birebir profil çizimleri ve ayak numaranıza özel kalıp ve taban çalışmalarımızla dilediğiniz numarada ayakkabılarınız arzu ettiğiniz şekilde Asil kundura da yaptırmanız mümkün. 30 numaradan 50 numaraya kadar küçükten büyüğe erkek ve bayan ayakkabılarda numara seçenekleri ve taraklı, topuk problemi, kemik problemi olan ayaklarda, doğru ayakkabı tercihi yine Asil Kundura.

https://www.instagram.com/p/CEmDRS7n3c6/?utm_source=ig_web_copy_link

45-46-47 Numara Ayakkabı Yapımı

Büyük numara ayakkabı yapımı genellikle 45 numara üzeri ve 35 numara altı kalıplarda karşılaşılan bir durum. Bu numaralar aralığındaki ayakkabılar genellikle ısmarlama sipariş üzerine yapılır. Asil Kundura da siparişleriniz en hassas profil çizimleri ile hazırlanmakla beraber istediğiniz modeli rahatlıkla yaptırabilirsiniz. Kışlık bot ve çizmeleri yada mevsimine göre arzu ettiğiniz ayakkabılarınızı sipariş edebilir ve maksimum 10 iş günü içerisinde belirtmiş olduğunuz adresinize firmamız tarafından güvenle teslim edilir. Sizde büyük numara ayakkabı ihtiyacınızda aradığınız ayakkabıyı bulmakta sorun yaşıyorsanız Asil Kundura ile bu sorununuzu ortadan kaldırın.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi