Büyük Numara Ayakkabı Siparişi Vermek İçin Ne Gerekli?

Büyük Numara Ayakkabı Siparişi Vermek İçin Ne Gerekli?

Bir mağaza vitrininde beğenmiş olduğunuz ayakkabı modelini ayağınızda denemek istediniz. Fakat içeriye girip sorduğunuz modelin 48 numarasını bulamadınız. Tabi bu moral bozukluğu ile ayakkabı almak ve dükkân dükkân gezmek fikrinden bir anda soğumaya başladınız demektir. Ayağınız 46 numara ve taraklı bir yapıya sahip diyelim. Ayak numaranıza göre bir ayakkabıyı tam da bulmuşken bir de baktınız ki ayağınızı yandan vuran ayakkabı İstediğiniz gibi ayağınıza olmadı. Tabi yine moraller sıfır olacak şekilde “ben ayağıma uygun ayakkabıyı nasıl bulurum” sorusunu sormaya başlayacaksınız. Asil kundura, dileğiniz ayakkabı modelini İstediğiniz ayak numarasına göre yapıyor. Üstelik ayağınızda kemik, tarak gibi problemleri de dert etmenize gerek kalmadı. Bu imalatçı ve özel tasarım ayakkabı üreticisi firma, sizin için özel ayakkabı yapıyor, ayağınızı kalite ve rahatlık ile kavuşturuyor.

 

İstanbul’da Büyük Numara Ayakkabı Siparişi

 

Beykoz, Büyük Çekmece, Kadıköy, Esenler, Bahçelievler, Bakırköy gibi yerlerinden büyük numara ayakkabı yaptırmak isteyenler için Asil Kundura’yı 0534 526 79 07 nolu ayakkabı sipariş numarası üzerinden arayabilirsiniz. İstanbul’a ayakkabı siparişi vermek isteyenler Anadolu ve Avrupa yakasından sipariş vermek, ayakkabı yaptırmak isteyenler irtibat numaramızdan whatsapp üzerinden mesaj gönderebilirsiniz. Günün 24 saati sizler için hizmet veren bu firma, ayakkabı üretiminde kullandığı kaliteli malzeme ve profesyonel işçilik ile özel ayakkabı siparişi alanında liderliğini koruyor. Büyük numara bot siparişi vermek isteyen müşterilerimiz de kaliteli model ve ürün çeşitlerimizi inceleyebilir, herhangi bir yerde beğenmiş olduğunuz model varsa onun da siparişini verebilirsiniz.

büyük numara ayakkabı siparişi

büyük numara ayakkabı siparişi
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi