Büyük Numara Ayakkabı Nerede Bulunur? – ASİL KUNDURA

Büyük Numara Ayakkabı Nerede Bulunur? – ASİL KUNDURA

Beğendiğiniz bir ayakkabıyı almak için adeta büyük bir arayış içinde olduğunuzda büyük numara ayakkabı sorunu ile karşılaştığınızı anlamak zor olmasa gerek. Özellikle aradığım ayakkabıyı nerede bulurum diye merak eden ziyaretçilerimiz için Asil Kundura büyük numara ayakkabı siparişi yaparak yardımcı olmaya devam ediyor. Sizler de 30 numaradan 50 numaraya kadar her ayakkabıyı temin edebileceğiniz ve özel sipariş ayakkabı hizmetinden yararlanarak yaptırabileceğiniz özel bir sistem yer almakta.

 

Büyük Numara Ayakkabı Siparişi Yaptırmak İçin;

 

Ayağınız piyasada bulunmayan bir ayak numarasına sahip ise artık üzülmeyin. Sizler için dilediğiniz ayak numarasına göre özel ayakkabı sipariş hizmeti sunan Asil Kundura’nın büyük numara ayakkabı hizmetinde dilediğiniz ayakkabı – bot ya da çizme modelini 1. sınıf kalitede özel olarak yaptırabilmeniz artık mümkün. Ayağınız 46 numara ve ayakkabı bulmak oldukça zor ise istediğiniz ayakkabı modelini 0534 526 79 07 numaralı sipariş ayakkabı hattı üzerinden belirterek temin edebilmeniz mümkün oluyor.

 

Büyük Numara Ayakkabı – Bot – Çizme yapımı

 

Herhangi bir yerde gördüğünüz ve çok hoşunuza giden bir ayakkabı modelini 50 numara büyüklüğüne kadar istediğiniz renk ve stilde yaptırabilmeniz mümkün oluyor. Soğuk havalarda ayağa özel bot ve çizme yapımı konusunda sizler için profesyonel hizmet sunan Asil Kundura‘nın özel ayakkabı sipariş hizmeti ile tanışın. Türkiye’nin İstanbul, Ankara, Bursa, İzmir, Adana ve Antalya gibi önemli şehirlerinden ve ilçelerinden dilediğiniz ayakkabı – bot – çizme modellerini büyük numara ayakkabı siparişi vererek temin edebilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi