Büyük Numara Ayakkabı Modelleri

Büyük Numara Ayakkabı Modelleri

Aradığı ayakkabıyı istediği ayak yapısına uygun ve dilediği numara ayakkabı bulmakta sıkıntı yaşayanlar artık üzülmeyecek. Büyük numara ayakkabı modeli arayıp da bulamayan ziyaretçilerimiz için büyük numara ayakkabı siparişi alanında profesyonel ürünleri ile ünlü Asil Kundura, yurdumuzun dört bir yanına hizmet vermekte. Büyük numara bot siparişi vermek isteyenler için yaptırmak istediğiniz ayakkabı görselini bize whatsaptan gönderdiğinizde 42,43,44,45,46,47,48,49 ve 50 numaraya kadar ayakkabı yapıyoruz. Dükkân ve mağazalarda görüp de çok hoşunuza giden ayakkabı, eğer büyük olan ayağınıza göre değilse, büyük numara ayakkabı giyiyorsanız ve bu durumdan mağdur iseniz artık tüm ayakkabı sorunları için keskin çözüm sağlıyoruz.

 

Büyük Numara Ayakkabı Siparişi Vermek İçin;

 

Diyelim ki ayağınız 47 numara ve bir internet sitesinde görmüş olduğunuz ayakkabı modeli çok hoşunuza gitti. Fakat beğendiğiniz ayakkabının 47 numarası malesef yok diyelim. İşte böyle karşılaştığınız olumsuz bir durum için üzülüp yas tutmanıza gerek kalmadı. Ayak yapınıza ve küçük, büyük tüm ayak numaraları için özel ayakkabı siparişi yapıyoruz. İzmir’den İstanbul’a, Bursa’dan Kocaeli’ye kadar Türkiye’nin 81 şehrinde büyük numara özel ayakkabı siparişi hizmeti veriyoruz.

Sipariş Ayakkabı Fiyatları

Sipariş Ayakkabı Fiyatları

Büyük numara ayakkabı modelleri için herhangi bir kısıtlama yapmadan modeli siz de belirleyebiliyorsunuz. Böylece dilediğiniz bot,çizme ve ayakkabı modeline sahip olabiliyorsunuz. Taba, siyah, kahverengi, ceviz rengi ve diğer tüm renklerde istenilen ayakkabıyı yaptırabilirsiniz. Bununla birlikte büyük numara topuklu ayakkabı, fermuarlı ve bağcıklı bot, çizme, ayakkabı modelleri ile büyük bir çeşit ortamı sağlayabiliyoruz. Merak edilen tüm soru ve sipariş ayakkabı hizmeti için 0534 526 79 07 numaralı destek hattından iletişim kurabilirsiniz. 
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi