Büyük Ayaklar İçin Ortopedik Ayakkabı Yapımı

Büyük Ayaklar İçin Ortopedik Ayakkabı Yapımı

Piyasada aradığınız bir ayakkabı için istediğiniz ayak numarasına ulaşamayanlar için büyük numaralı ayakkabı yapımı konusunda Asil Kundura sizlere hizmet veriyor. Ayak numarası büyük olan ziyaretçilerimiz Türkiye’nin hangi şehrinde olursa olsun istedikleri ayakkabıyı 50 ayak numarasına kadar yaptırabiliyor. Üstelik farklı bir yerde çok hoşunuza giden ayakkabıyı da özel ortopedik ayakkabı siparişi hizmeti ile yaptırabiliyorsunuz. Ayağınız büyük ve istediğiniz ayak numarasına özel bir ayakkabı yaptırmayı düşünüyorsanız sizlere istediğiniz ayakkabıyı dilediğiniz ayak numarasında yaparak ayağınızın rahat edebileceği 1. sınıf kalitede ayakkabı ile buluşmasını sağlıyoruz.

 

Büyük Numara Ayaklara Özel Sipariş Ayakkabı

 

Ayağınızın numarası büyük ise piyasada ne kadar ayakkabı beğenirseniz beğenin istediğiniz numaranın olmaması canınızı fena halde sıkacaktır. Sıradışı ayakkabılar ve aklınızdaki ayakkabı modeli istediğiniz ayak numarasına özel olarak artık hazırlanabiliyor. Büyük numara ortopedik ayakkabı yaptırmak isteyen ziyaretçilerimiz için, sahibi olmak istediğiniz ayakkabının görselini sipariş ayakkabı sistemimizi kullanarak yaptırabiliyorsunuz.

 

Bayan Bot Siparişi İçin WhatsApp 0534 526 79 07

Bayan Bot Siparişi İçin WhatsApp 0534 526 79 07

 

Büyük numara ortopedik ayakkabı sipariş hizmetinden yararlanmak isteyenler Asil Kundura’nın ortopedik ayakkabı siparişi ve büyük numara ayakkabı sistemi üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli göndermeniz önemli.

 

Ortopedik Ayakkabı Yapımı Büyük Numara

Ortopedik Ayakkabı Yapımı Büyük Numara

 

Bu ayakkabı modeli ile birlikte ayağınızdaki problemin ne olduğunu ve ortopedik ayak yapısına uyumlu olacak ayak numaranızı, ayağınızın fotoğrafını bize büyük numara ayakkabı sipariş sistemimizden göndererek istediğiniz ayakkabı, bot ya da çime modelini size özel olarak yaptırabilirsiniz.

 

Ortopedik Ayakkabı Yapımı

 

Ayağınız düz taban, kemikli veya ameliyat yüzünden şekil bozukluğu bulunuyor ve bu yüzden ayakkabı tercihinde zorluk yaşayanlardan iseniz üzülmeyin. Sizler için ayağa özel ortopedik ayakkabı yapımı konusunda uzman ve lider ayakkabı firması Asil Kundura’nın ortopedik ayakkabı sipariş sistemi ile buluşturuyoruz. Siz 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp ortopedik ayakkabı sipariş numarası üzerinden iletişim kurarak belirteceğiniz ayakkabının siparişini kolay bir şekilde verebiliyorsunuz.

 

Erkek Bot Siparişi İçin WhatsApp 0534 526 79 07

Erkek Bot Siparişi İçin WhatsApp 0534 526 79 07
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi