Bursa’da Özel Ayakkabı Siparişi Yapan İmalatçılar

Bursa’da Özel Ayakkabı Siparişi Yapan İmalatçılar

Ayakkabı almak ve kişiye özel ayakkabı yaptırmak isteyen Bursalı vatandaşlarımız için kaliteli hizmet anlayışı ile dilediğiniz ayakkabıyı istediğiniz ayak numarası ve renkte hazırlıyoruz.

 

Bursa’da Özel Ayakkabı Yapan İmalatçılar – Ismarlama Ayakkabı

 

Bursa ilimiz ülkenin en kalabalık dördüncü şehri olarak bilinirken, 2016 itibarıyla 2.901.396 gibi önemli bir nüfusa sahiptir. 2016 Dünya Yaşanabilir Şehirler sıralamasında ise uluslararası alanda 28. Ülke genelinde ise 1. sırada yer alması, Bursa’nın ne derece önemli bir konumda olduğuna işarettir. Kadim şehir Bursa’nın eski ismi Hüdavendigâr olarak anılır. Kuzey bölümünde Marmara Denizi ile Yalova, kuzeydoğusunda Kocaeli ile Sakarya, doğu kısmında Bilecik, güneyde Kütahya ile batıda Balıkesir şehirleri yer almaktadır. Futbolda lig şampiyonluğu bulunan Bursa’da ayakkabı sanayisi bakımından oldukça gelişmiş iş merkezleri ve çarşıları yer almakla birlikte, ayakkabı imalatı ve özel ayakkabı yapan firmaları da mevcuttur. Bursa’ya özel ayakkabı siparişi yapan Asil Kundura, bay ve bayan ayakkabı siparişi alanında tüm Bursa’nın hizmetinde. Bursa’nın Nilüfer, Gemlik, İnegöl, Osmangazi, Yıldırım ilçelerine özel ayakkabı hizmeti verirken, istediğiniz ayakkabı modelini 30 numaradan 47, 48 numara gibi büyük ayak numaralarına kadar dilediğiniz uzunluk ve ebatta yapabiliyoruz. 0534 526 79 07 WhatsApp numaramızdan bizimle irtibat kurarak Bursa’dan ayakkabı siparişi verebilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi