Bursa’da Erkek Bot Siparişi Yapan Firma ve Yerler – Asil Kundura (16)

Bursa’da Erkek Bot Siparişi Yapan Firma ve Yerler – Asil Kundura (16)

Kapalı ve yağışlı havaların vazgeçilmez tercihi olan erkek bot modelleri, yaşlısından gencine insanların sıklıkla tercih ettiği ayakkabı modelleri arasında yerini almakta. Bursa ve genelinde aradığı erkek bot modelini arayıp da bulamayanlar için Asil Kundura özel ayakkabı siparişi sistemi sayesinde aradığınız ve hayal edip da bulamadığınız ayakkabıyı ayağınıza getirmekte. Bursa’da erkek bot siparişi yapan firma olarak büyük bir titizlik ve işinde hassasiyet gösteren bu firma, herhangi bir yerde arayıp da bulamadığınız bir ayakkabı modelini istediğiniz ayak numarasına, istediğiniz renk ve tarzda yapıyor, belirtilen sürede adresinize teslim ediyor.

BURSA ERKEK BOTU SİPARİŞİ – ASİL KUNDURA

Türkiye’nin her noktasına 81 il ve ilçelerine ayakkabı sipariş hizmeti sağlayan firma, kullandığı malzeme kalitesi ve profesyonel işçiliği sayesinde sağlık ve kaliteyi ayağınıza sunmaktan gurur duyuyor. Ankara’dan Bursa’ya erkek bot siparişi hizmeti sağlayan asil kundura, Bursa’nın ilçelerine de verilen ayakkabı siparişini zamanında teslim ederek müşterinin memnuniyeti için hizmet vermekte.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi