Burdur’da Ismarlama Gelinlik Ayakkabısı – Sipariş Ayakkabı

Burdur’da Ismarlama Gelinlik Ayakkabısı – Sipariş Ayakkabı

Yurdun dört bir yanına ısmarlama gelinlik ayakkabısı yaparken kaliteyi özel ayaklarla buluşturuyoruz. Yıllarımızı siz değerli müşterilerimize kaliteyi hazırlamak için tüketirken her geçen gün daha deneyimli ve profesyonel bir üretim kadrosuna sahip olmanın gururunu yaşıyoruz. Burdur ve ilçelerinden özel ayakkabı siparişi ile ayağınıza en uygun ayakkabıyı yaptırmak istiyorsanız sizin için profesyonelce hazırlanan ürünlerimizi inceleyebilirsiniz. Burdur’da ısmarlama gelinlik ayakkabısı yaptırmak isteyen siz değerli müşterilerimiz için 0534 5267907 numaralı whatsapp iletişim numaramıza yaptırmak istediğiniz gelinlik ayakkabı modelinizi ileterek bilgi alabilirsiniz. Bunun dışında ısmarlama gelinlik ayakkabı fiyatları ile ilgili de ayrıca bilgi alabilirsiniz. Isparta, Burdur, Kocaeli, Denizli, Hatay ve diğer tüm il – ilçelerden gelen ayakkabı siparişleriniz ile dilediğiniz ayak numarasına özel tasarımlarla hazırlanan ayakkabılar kalitemizi ortaya koyuyor. Ismarlama ayakkabı fiyatları ile ilgili merak edilen ve aklınıza takılan hangi soru olursa olsun bize günün 24 saati bu numaradan iletişim kurarak bilgi alabilirsiniz.

gelinlik ayakkabı ısmarlama

gelinlik ayakkabı siparişi

Haydi ayakkabınız rahat, ayaklarınız huzur dolsun. Siz huzurlu ayaklarla buluştururken kaliteyi hayalinizdeki ayakkabı modelleri ile adeta harmanlıyoruz. Özel taşlı gelinlik ayakkabı modelleri, topuklu gelinlik ayakkabı modelleri ve gelin ayakkabısı siparişi ile Burdur gelin ayakkabısı siparişi verebilir, firmamızdan fiyatlar ile ilgili bilgi alabilirsiniz. 
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi