Buca’ya Erkek ve Bayan Bot Siparişi Yapan Firma

Buca’ya Erkek ve Bayan Bot Siparişi Yapan Firma

Ege’nin incisi güzel İzmir’in sakinleri için büyük bir hizmet sağlayan firmamız, erkek bot siparişi ve kışlık bayan ayakkabı modelleri ile dilediğiniz ürünü sizler için hazırlıyor. Buca’ya özel ayakkabı siparişi yaparak hem İzmir Buca’lıların dilediği ayakkabıyı hazırlıyor hem de kaliteyi ayak sağlığı ile bütünleştiriyoruz. Nüfusu ve doğa güzellikleri ile yurdumuzun sayılı nadide ilçelerinden biri olarak bilinen Foça’da ayakkabı siparişi yaptırmak isteyen müşterilerimiz bizimle mail veya iletişim numaralarımızla irtibat sağlayarak sipariş ayakkabı hizmetimizden yararlanabilirler. Foça’dan ısmarlama çizme ve bot siparişi vermek için 0534 526 79 07 numaralı whatsapp hattımızdan bağlantı kurabilir, bilgi alabilirsiniz. Tasarım ayakkabı alanında uzman olan ekibimiz, Türkiye’nin dört bir yanına 81 il ve tüm ilçelerine bot ve çizme siparişi hazırlamakta.

buca siparis ayakkabı

buca siparis ayakkabı

Dükkan ve mağazaları gezip de istediği ayakkabı modelini bir türlü bulamayan müşterilerimiz için hayalini kurduğu bir ayakkabı modelini özel olarak yapıyor, belirtilen sürede hazırlayıp adreslerine gönderiyoruz. İzmir’in Buca, Foça, Çeşme, Menemen, Gaziemir gibi ilçelerinden gelen ayakkabı siparişlerinizi belirtilen zaman dilimi içinde oluşturarak adresinize gönderiyoruz.

Buca siparis ayakkabı

Buca siparis ayakkabı

Ayakkabı, bot veya çizme siparişi vermek için arzu ettiğiniz ayakkabının görselini, ayak numaranızı, varsa ayağınızdaki kısalık, tarak, kemik türü problemi bize bildirmeniz siparişiniz için yeterli olacaktır.

Sipariş Ayakkabı Modelleri

ayakkabı siparişi
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi