Bilek Detaylı Bayan Topuklu Ayakkabı Siparişi

Bilek Detaylı Bayan Topuklu Ayakkabı Siparişi

El yapımı ayakkabılarda vazgeçilmez modeller arasında bilekten bağlamalı topuklu ayakkabılar genellikle bağcık ve deri kordon bantlardan meydana gelir. Hasır detaylı çapraz bantlar ve yapımında kullanılan ince zarif topuklar ayaklarınıza şık ve kibar bir görünüm sağlar. Özel üretim tekniği ile dilediğiniz bilek detaylı bayan ayakkabı modellerine ulaşmanız da mümkün. Topuklu ayakkabılarda bayanların özellikle yemek ve iş toplantılarında kullanmak için tercih edebilecekleri stiletto topuklara özel ayakkabı seçenekleri sizler için Asil Özel farkı ile hazırlanabiliyor.

Bilek Detaylı Stiletto Ayakkabı Modelleri

Özl üretim bayan ayakkabılar arasında stiletto modeller çok ilgi görüyor. Özellikle yüksek topuk ve zerafet tutkunları için vazgeçilmez seçenekler sunan stilettolar bayan ayakkabı seçenekleri için özel üretim gerektiriyor. Dilediğim bilek detaylı stiletto ayakkabıyı nasıl ve nereden yaptırabilirim sorusuna yanıt arıyorsanız 0534 526 79 07 numarlı whatsApp sipariş hattımız üzerinden stiletto ayakkabı siparişi verebilirsiniz.

Bilek Detaylı Stilettolar

Topuk yüksekliğini ve ayakkabının rengini dilediğiniz gibi belirleyebilme avantajına sahipsiniz. Üstelik 30 numaradan 50 numaraya kadar istediğiniz ayak numarasına göre özel olarak stiletto ayakkabı üretimi de mümkün. Asil Özel Ayakkabı sizler için dilediğiniz ayakkabıyı istediğiniz şekilde özel olarak üretebiliyor. Stiletto ayakkabılara hava katan en büyük ayrıntı ise bilek kısmındaki toka ve bant detaylarıdır. Özellikle yemek, iş ve toplantılarda rahatlıkla tercih edebileceğiniz yüksek topuklu bayan ayakkabılar yalnızca ayakkabı siparişi sistemi ile alt kısımdaki canlı destek sistemi üzerinden sipariş verilebiliyor.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi