Beylikdüzü’nde Büyük Numara Erkek Ayakkabı Siparişi

Beylikdüzü’nde Büyük Numara Erkek Ayakkabı Siparişi

Piyasada bulunan ayakkabılar arasında istediğiniz ayak numarasına uygun modeli bulamamak günümüzde en büyük sorun. Peki büyük numara erkek ayakkabı modelleri nereden bulunur ve nasıl büyük numara ayakkabı yaptırılır sorusuna cevap bulacağız. Özellikle İstanbul Beylikdüzü‘nde oturan vatandaşların kolay ayakkabı siparişi verebileceği bu sistem sayesinde Kaliteli erkek ayakkabıları ayağınıza özel olarak yaptırabilirsiniz.

 

Beylikdüzü’ne Özel Büyük Numara Ayakkabı Üretimi

 

Mağazalarda ve internet sitesinde satılan ayakkabılar ortalama 36 numaradan başlayarak 44 numaraya kadar nadir de olsa bulunabilen ayak numaraları mevcuttur. Peki büyük numara erkek ayakkabılar nereden ve nasıl bunları sorusu için Asil Kundura kişiye özel ayakkabı Siparişi sistemi ile istediğiniz ayakkabıyı her ayak numarasına özel olarak yapabiliyor. Üstelik 30 numaradan başlayan küçük numaraları 50 numaraya kadar olan büyük ayaklara ve özel erkek ayakkabıları 1. Sınıf kalitede her rengi ve modele uygun olarak yapabilme başarısı gösteriyor. Farklı bir yerde çok hoşunuza giden bir ayakkabı modeli var fakat ayağınıza olmayacağını düşünüyorsanız Üzülmeyin.

 

İstanbul’da Kaliteli Erkek Ayakkabısı Üretimi

 

Kalabalık yoğun bir kent olan İstanbul’da ikamet etmek kadar birçok şeyi bulmak da işinizin yoğunluğundan dolayı zor olsa gerek. Fakat ayakkabı konusunda Kaliteyi size özel olarak almak hatta özel olarak yaptırmak istiyorsanız Asil Kundura Kaliteli erkek ayakkabı sipariş hattı üzerinden iletişim kurabilirsiniz. Ayakkabı modelini beğendiniz fakat bu ayakkabının sizin istediğiniz ayak numarasına özel olarak yapılmasını istiyorsunuz. Hatta renk ve desen farklılığı yaparak Hayalinizdeki ayakkabıyı ulaşmak istiyorsanız size yardımcı oluyoruz.

 

İstanbul Beylikdüzü’nde Nasıl Ayakkabı Yaptırırım?

 

Beylikdüzü’nde ikamet eden vatandaşların kişiye özel ayakkabı yaptırabileceği bu güzel sistem ile her ayak numarasına göre, Dilediğiniz ayakkabıya kolayca ulaşabileceksiniz. 0534 526 79 07 numaralı ayakkabı sipariş hattımız üzerinden WhatsApp ile yaptırmak istediğiniz ayakkabı modelini ve ayak numaranızı belirtmeniz ayakkabı siparişi için yeterli olacaktır. Türkiye’nin her il ve ilçesinden kolayca ayakkabı siparişi verebileceğiniz bu özel numara ile, 1. Sınıf kalitede kaliteli ayakkabıları ortalama 7 ile 10 gün aralığında üretimi sağlanarak ulaşmanız mümkün.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi