Beyaz Elbise ile Uyumlu Ayakkabı Modelleri

Beyaz Elbise ile Uyumlu Ayakkabı Modelleri

Özellikle yaz aylarında daha çok tercih edilen beyaz elbiseler güneş ışınlarını yansıttığı için hem kişiyi serin tutuyor hem de daha canlı bir görüntü sunuyor. Aynı zamanda saflık ve masumiyeti temsil eden beyaz renk bu özelliği nedeniyle gelinlik modellerinde de sıkça tercih ediliyor. Yaz mevsiminde daha çok tercih edilen beyaz renk elbiseler, özellikle yanık tenli bayanlar tarafından daha çok kullanılıyor. Kilolu bayanlar için beyaz elbiselerini fazla kilolarını saklamak için kullanıyor. Peki, beyaz elbise ile uyumlu ayakkabı modelleri nelerdir?

Beyaz elbisenin altına aslına bakacak olursak her renk ayakkabıyı tercih edebilirsiniz. Elbisenin altına giyeceğiniz ayakkabının rengini seçerken kendi tarzınıza uygun renkleri kullanabilirsiniz. Beyaz ayakkabı, beyaz elbiselerin altında uyumlu duracağı gibi renkli ayakkabılar tercih ederek oluşturduğunuz kombine hareket katabilirsiniz. Bununla birlikte beyaz elbisenin altına giyeceğiniz ayakkabının benzer renklerinde aksesuarlar takarak tarzınızı destekleyebilirsiniz.

Beyaz renk elbisenin altına tercih edebileceğiniz en kullanışlı ayakkabı rengi birkaç farklı renge sahip ayakkabı modelleridir. Elbisenin rengi ile farklı renklerde ayakkabı tercih ederek yoğun beyaz rengin oluşturduğu boğucu havayı ortadan kaldırabilirsiniz. Böylece kıyafetleriniz daha dikkat çekici görünecektir. 2017 yılında sezonun ana renklerinden olan beyazı yaz aylarında bayanların oldukça fazla kullanması bekleniyor. Yine bu sezon oldukça ön planda olan altın ve gümüş gibi metalik renkleri beyaz renk elbise ile bir arada kullanarak farklı bir tarz elde edebilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi