Bayanların En Çok Tercih Ettiği Ayakkabı Modelleri

Bayanların En Çok Tercih Ettiği Ayakkabı Modelleri

Arkadaşınızla özel bir ayakkabı almak ve ayakkabı siparişi vermek istiyorsanız onun hangi tür ayakkabı giydiğini çok iyi belirlemeniz gerekiyor. Özellikle sevgilinize kız arkadaşınıza Annenize veya bayan bir yakınınıza ya da bir bayan arkadaşımıza bir ayakkabı hediye etmek istiyorsanız onun ne tür ayakkabı sevdiğini öğrenmek aslında o kadar da zor değil. Seçmiş olduğu kıyafetler karşınızdaki kişinin rengini yansıtacak gibi hareketli insanların genelde açık ve canlı renkleri tercih ettiği görülmektedir. Ayrıca kilolu bayanların ağırlıklı olan koyu renkleri Taşıyan ayakkabı modellerini tercih etmeleri ve kıyafete uygun ayakkabı almaları büyük bir çoğunluğu oluşturmaktadır. Annenize özel ayakkabı yaptırmak istiyorsanız özellikle ayağının rahatlarına Düşünmeniz gerekiyor. İleri yaştaki insanlara özel ayakkabı yaptırmak isteyenler ortopedik yapısından tutun da hiç taban yapısı ne kadar önem göstermeleri gerekir. Özel günleriniz için işinize ya da sevgilinize özel bir ayakkabı yaptırmak istiyorsanız farklı ayakkabı modellerini Ona özel olacak şekilde yaptırabilirsiniz.  Sevgilinize annenize kız arkadaşınıza veya bir bayan arkadaşınıza özel bir ayakkabı yaptırmak istiyorsanız 0534 526 79 0 7 numaralı ayakkabı sipariş hattımızı üzerinden bizimle iletişim kurarak istediğiniz ayakkabı modelini kız arkadaşınıza Annenize ya da bir bayan arkadaşınız lan özel olacak şekilde yaptırabilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi