Bayanlara Özel Topuklu Ayakkabı Üretimi

Bayanlara Özel Topuklu Ayakkabı Üretimi

Kadınlarda ayakkabı seçimlerinde oldukça şık ve özel tasarım olarak estetik topuk seçimleri ve elbise seçimlerinde uyumlu olan tarz ve model alternatifleri gibi pek çok konuda, zengin içeriklerimiz ve çeşitlerimiz ile kişiye göre özel sipariş hizmetimiz büyük olarak ilgi görmektedir. Tamamen el yapımı işçilik kalitesiyle özenle en kaliteli seçilen malzemeler eşliğinde üretmiş olduğumuz bu eşsiz koleksiyon ayakkabılar farklı ve ayrıcalıklı olmak isteyen için siz bayan ayakkabı severler için önemli bir fırsat. Dilemiş olduğunuz bir modeli dilediğiniz tasarımda ve 1. Sınıf kalitede özel malzemeler ile tasarlanmakta olup sizler için yapıyoruz. Günlük olarak yaşantıda bayanlar için kullanımı gayet rahat klasik görünüme sahip şık ayakkabı seçeneklerini yüzlerce farklı modelleri sizler için üretmekteyiz. Yüksek taban seçenekleri, dolgu ve fetha tabanlar gibi bir çok çeşitli alternatif seçeneklerimiz ile sizlerin beğenisine sunuyoruz. Spor görünümlü klasik ayakkabı model seçeneklerimizde en çok ilgi gören tercihlerden bir tanesi olmaktadır.

Özel Üretim Bayan Topuklu Ayakkabı Siparişi

Bayanlara Özel Kaliteli Ve Şık Tasarım Ayakkabı Siparişi

Birbirinden fark yaratan yeni trend spor bayan ayakkabı modellerini sizler için yenilemekte olan Asil Kundura, tamamen 1. Sınıf ve ‘A’ kalitede malzemeler ile tasarlamakta olup siz değerli ayakkabı sever bayan müşterilerimizin beğeni ve ilgisine sunuyoruz. Bir çok çeşit renk ve aksesuar alternatifleriyle seçimlerinize farklılık ve değişiklik katabilecek özel bayan spor modeller üretimimizde yer alan en çok ilgi görmekte olan modellerin başında görüyor. El işçiliğinde hazırlanan bayan ayakkabılar için kalite ve güven oldukça önemlidir. Ayakkabının nasıl ve nereden alındığı kadar hangi malzemeler ile yapılmış olduğu, kaliteli bayan topuklu ayakkabılar için önem arz etmektedir. Topuklu ayakkabı almak isteyenler için deri standartları ile taban ve iç astar yapısı, kadar kaliteli bir ayakkabı için gerekli ölçüttür.

El Yapımı Stiletto Ayakkabı Modelleri


Bayan Topuklu Ayakkabı Nereden Alınır

Her mağaza ve internet sitesinde öncelikli olarak kadınların ayakkabı tercihlerinde kolaylık olarak bulabilecekleri topuklu ayakkabılar için sipariş vermek kalite için önemli bir unsurdur. Çünkü özel olarak üretilmiş ayakkabılar için istediğiniz topuk boyunda siparişlerinizi vererek yaptırabileceğiniz gibi, ayakkabının rengini ve ayak numarasını da istediğiniz bir şekilde belirlemektesiniz. Nasıl topuklu ayakkabı siparişi veririm diye merak eden ziyaretçilerimiz, ister kendilerine isterse sevdiklerine özel olarak yaptırmak istedikleri topuklu bayan ayakkabılar için aşağıdaki iletişim numaraları üzerinden iletişim sağlayıp bilgi alabilir ve siparişlerini verebilirsiniz. Topuklu ayakkabı alırken Asil Kundura’nın kişiye göre özel hizmetinden faydalanmak için günün her saati detaylı bilgi alabileceğinizi de hatırlatalım. Pinterest, Facebook, İnstagram gibi sosyal medya adreslerimizden ve web internet mağazamızdan görsel ürün kalitemizi ve el yapımı işçilik detaylarımızı inceleyebilir, WhatsApp 0534 526 79 07 numaralı sipariş destek hattımızdan dilediğiniz bir ayakkabı siparişlerinizi verebilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi