Bayanlara Özel Topuklu Ayakkabı Siparişi

Bayanlara Özel Topuklu Ayakkabı Siparişi

Her bir bayanın kendi iç dünyasında ayakkabı hayali olduğu gibi muhteşem tasarımı etrafında bulma sorunu da bu problemi yanında getirmektedir. Elbette hayal edilen o tarz modeli bir yerlerde bulamıyor ve üretimi sağlanmıyor ise, Asil Kundura ile mutlaka yakın iletişime geçerek hayal ve arzu edilen modele ayak ölçüsüne uygun olarak yapılarak edinebilir. Hakiki deri ve birinci sınıf özel malzemelerden üretimi sağlanan tasarım ürünlerimiz, sizler için en özel şekilde itina ile elde tek tek üretilmekte ve size özel bir sunumla gönderimi sağlanmaktadır. Deri ve kösele tercihlerinde sizi kalite farkına sokacak durumları geride bırakarak, business çalışmaların mevcut olduğu Asil Kundura İnstagram hesabına mutlaka göz atmanızı ve oradan mesaj göndererek soru ve görüşlerinizi rahatlıkla sağlayabilirsiniz. Bayan topuklu ayakkabılarda özellikle topuk boyu ön planda olarak istenileni sunmak ve modeli birebir aynısı olarak ayak yapısına uygun üretmek başta bizim için çok hassas bir durumdur.

El Yapımı Bayan Ayakkabı Siparişi

Platform Topuklu Bayan Ayakkabı Üretimi

Bayanlarda genel olarak istek ve arzusuna yönelik ayakkabı modellerinde platform topuk ve boy yüksekliği veya kısaltılma gibi durumlara karşı mutlaka özel bir çalışma yapılmaktadır. Eğer ki istenilen boy ölçüsüne uygun yüksek sağlığınız açısından çok etkisi yok ise sizleri bilgilendirerek bu çalışmayı gerçekleştiriyoruz. Konforlu ve estetik yapıda üretilen bayan platform topuklu ayakkabılar ortalama 7 ila 14 günlük bir süre zarfı içerisinde üretilmekte ve özel bir sunum ile sizlere kargo aracılığıyla gönderimi sağlanmaktadır. Dilediğiniz deri çeşidini, renk tonunu ve aksesuarlarını seçebileceğinizi altını çizerek belirtmek isteriz. İstediğiniz modeli, istediğiniz tasarımda, ayak ölçünüze göre üretiyor ve hazırlıyoruz. Sizlere sadece bu hayal ettiğiniz modelin keyfini çıkarmak kalıyor. Hakiki deriden üretimi gerçekleşen tüm çalışmalarımız, sizi konforda çağ atlatarak farklı bir boyuta taşıyacaktır.

Bayanlar İçin Platform Topuklu Ayakkabı Siparişi

Bayan Özel Tasarım Ayakkabı Modelleri

Özel tasarım adı altında arzu edilen tüm modelleri sizler adına en üst çalışmaları üretimini sağlayan Asil Kundura, tüm ayak problemlerine karşı çözümlü olarak üretimi sağlamakta ve istediğiniz modeli sizlere üreterek gönderimi sağlamaktadır. Tüm çalışmalarımız yüzde yüz el yapımı olarak yapıldığını ve birinci sınıf üst seviye üretildiğini belirtmeliyiz. Yüzlerce üst seviye çalışmaların yer aldığı Facebook, Tumlbr, İnstagram, Pinterest uygulamaları üzerinden Asil Kundura yerel kurumsal ayakkabı firmasını takibe alabilirsiniz. Sipariş ve özel detaylar için ise 0534 526 79 07 numaralı Whatsapp destek hattını kullanabilir, her tarz ayak konusunu dile getirerek bizlerle yakın iletişime geçebilirsiniz. Derisi, köselesi, kalıbı, aksesuarı yani kısacası her ne kadar malzeme mevcutsa özel olarak getirilip sıfırdan başlanıyor ve üretiliyor. Belirlenen ve sipariş verilen modellerin öncelikle ayak ölçünüze uygun olarak kesimi çekimi işlemleri sürmektedir. Üretimi tamamlanan siparişleriniz en özel sunumuyla Asil Kundura güvencesinde sizlere takdim edilmektedir. Asil Kunduranın business özel çalışmalarını yakın takibe alarak sizde detaylı incelemeye alabilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi