Bayanlara Özel Tokalı Ayakkabılar

Bayanlara Özel Tokalı Ayakkabılar

Bayanlar İçin sıra dışı en güzel erkek ve bayan topuklu ayakkabı modelleri, birbirinden farklı tasarımlarıyla tarzınızı istediğiniz bir şekilde yansıtmak artık çok kolay. Asil Kundura Erkek ve Bayan ayakkabı modelleriyle online satış mağazasında en uygun ve kaliteli fiyatlar ile satışa sunulmakta olup en özel ve trend erkek – bayan ayakkabı modelleri ile, güvenli bir alışverişin kalitesini yaşatmaya hazırlamaktayız. İş hayatımızda olduğu gibi günlük yaşantımızda da son zamanlarda klasik tasarım kombinler ise oldukça gündemde. Klasik tasarım ayakkabı seçimlerinizde artık günümüz modasında oldukça tercih edilebilen stillerin hemen hemen başında gelebilmektedir. Asil Kundura’da birbirinden tarz ve özel yapım malzeme çeşitleri ve zengin aksesuar seçenekleriyle hazırlanmakta olup en fark yaratan ayakkabı modelleri mevcuttur. Tamamı el yapımı ve bir işçilik kalitesi ile olmakta olup ve insan hassasiyeti ile hazırlanmakta olabilen ayakkabıları siz değerli bayan ayakkabı severler ilgi odağı olmaktadır. Dış görünümüne ve bir o kadar da titizlik gösterenlerin en favori aksesuarların başında ayakkabı gelmektedir. Ve ayakkabı günlük hayatta ihtiyaç olduğu kadar da dış görünümünde de en önemli simgelerde bir tanesi gelmektedir.

El Yapımı Bayan Tokalı Ayakkabı Modelleri

İlkbahara Özel Trend Modeller

Günlük olarak bir özel davet ve yaşam tarzı olabilen ve üzerinizdeki bir kıyafetiniz kadar bir o kadar şık olması gerekmekte olan bir diğer aksesuarınız çeşiti ise tokalı ayakkabınız olmaktadır. Kaliteli bir ayakkabıda en olması gerekebilen özelliklerden birisi ise hakiki dana derisinden yapılmakta olmasıdır. Üretiminde hakiki deri kullanılmayan ayakkabılar hem görünüm hem tarz bozukluğu hem de ayak sağlığı bozukluğu bir o kadar yaşatır. Kullanmış olduğumuz hakiki dana derisi çeşitlerimiz 1. Sınıf ‘A’ kalitede en özel deri sınıfındadır. Süet, rugan, ahtapot, yılan, kanguru, timsah, dana derileri ve yüzlerce renk kategori seçeneklerimiz ile mevcut olabilmekte olup en şık aksesuar model seçeneklerini kullanmadayız. Pek çok mağazalarda hazır ürün satışı yöntemi ile satılan ürünlerde, ayağınıza göre uygun bir profil yapısında uygun model ayakkabı bulmanız zor olabilir. Genellik ile görsellik açısından etkilenebilen müşterilerimiz ayakkabı seçiminde bulunmakta olan insanlar, ayakkabının ayak yapısına göre uygun bir profilde olabilmesi çok önemsemeden alınan ayakkabılar belli bir zaman sonra ayakta şekil bozukluğuna yol açmaktadır. Bu yüzden kişiye göre özel siparişlerde ayak yapınıza uygun ve birebir oluşturmuş olduğumuz kalıplar sayesinde ayakkabılarınız ayaklarınızla yüzde yüz uyumluluk gösterecektir.

Bayanlara Özel Tasarım Ayakkabı Siparişi

Tokalı Erkek Ayakkabı Modelleri

Kişiye göre özel erkek ayakkabı üzerinde taşıdığı tokanın hakkını veren deri ayakkabının kalitesi olarak şüphe etmemek gerekir. Tabi öncelik olarak kösele taban için konuşabileceğimiz bir detay özel üretim ayakkabılar statüsünde geçerli olabileceğini de unutmayalım. Türkiye’nin her bir noktasına ve dünyada sayılı merkezlerine özel  hizmeti olan Asil Kundura, da dilemiş olduğunuz tokalı erkek ayakkabıların her bir renkte ve 30 numaradan 50 numaraya varan ayakkabı numarasında üretebilme imkanına sahiptir. Üstelik olarak hakiki deri erkek ayakkabı çeşitleri arasından tokalı modeller kişiye göre özel bir stilde imal edilebilmektedir. Üretimlerimizde tamamen hakiki dana derisi ve el yapımı kauçuk dolgulu kösele, ve birbirinden şık ve özel tasarım aksesuar zengin çeşitleriyle siz ayakkabı severler için özen ile ve insan hassasiyetiyle sizler için yapmaktayız. 1974 ‘ den beri sektörel hizmetimizde müşteri hassasiyet ve memnuniyeti olarak birinci ilkemiz olarak benimseyerek dünyada sayılı kişiye özel ayakkabı siparişinde dev bir markası olabilmenin sevincini yaşıyor olmaktayız. Sizler de “Nasıl ayakkabı yaptırılabilir” diye araştırma içindeyseniz 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp müşteri sipariş sistemi ve destek hattı üzerinden kolay ve hızlı bir şekilde bilgi alabilir ve ayakkabı siparişi verebilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi