Bayanlara Özel Stiletto Topuk Ayakkabı Üretimi

Bayanlara Özel Stiletto Topuk Ayakkabı Üretimi

Stiletto son yıllarda çok rağbet gören, zarif ve şık görünümü yansıtan sivri burun ve ince topuklu ayakkabılardır. En sıra dışı elbiselerde bile zarif bir görünüm yansıtan stiletto topuklu ayakkabıları kendi yapım aşamamızın tarifi ile gizli tariflerde bulunmaktayız. Tamamen özel üretim olan bu koleksiyon bayan ayakkabılar özel günlerinizde elbiselerinizle şık ve uyumlu bir görüntü sergileyecek özel tasarım topuklu ayakkabılarınız için siparişlerinizi en seçkin modellerimizden verebilirsiniz.

El Yapımı Stiletto Topuk Bayan Ayakkabı Modelleri

Kişiye Özel Büyük Numara Ayakkabı Seçenekleri

Kişiye özel ayakkabı bulmak günümüzde zor olmasa da büyük numara ayakkabı arayışında olanlar için problemler peş peşe gelir. Bayanların büyük numara stiletto bulması oldukça zor bir şekilde ürün çeşidine ulaşması anlamına gelirken sipariş ayakkabı hizmeti sayesinde bu sorun ortadan kalkıyor. Kadınlara özel topuklu stiletto ayakkabılara arasında ayağı büyük olan vatandaşlara özel hizmet sunan Asil Kundura, 46-47-48 numara gibi büyük numara ayaklara özel sipariş hizmeti sağlamakta.

Özel Üretim Büyük Numara Bayan Ayakkabı Modelleri

Bayanlara Özel Stiletto Ayakkabı Siparişi

Kış aylarında yavaş yavaş geride bırakırken havalı görüntüsü ile bilinen stiletto topukların kadınların son dönemde gösterdiği ilgi bilinmekte. Başarılı bir kombin için seçim yapacağınız topuklu stilettolar arasında deri ve keten kumaşlar ilgi görüyor. Stiletto havasının yalnızca etek ve kumaş pantolonlara değil, kot pantolon seçeneklerine de uyumlu olabileceğini unutmayın. Sizde bu özel tasarım ayakkabıları İnstagram, Facebook, Pinterest, ve Web adresimiz üzerinden çalışmalarımızı inceleyebilir, WhatsApp 0534 526 79 07 numaralı sipariş hattı üzerinden siparişlerinizi verebilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi