Bayanlara Özel Sandalet Ayakkabı Yapımı

Bayanlara Özel Sandalet Ayakkabı Yapımı

Özellikle sıcak havalarda ayağınızın rahat edebileceği açık ayakkabılar giymek ve rahat ayakkabılar kullanmak bayanlar için vazgeçilmez seçenekler arasındadır. Bayanların özellikle sandalet ayakkabı konusunda tercih sıcak havalarda oldukça yoğun olurken bayan sandalet modellerinde en dikkat çeken renkler arasında taba ve gri renkler olmaktadır. Bayan sandalet ayakkabılar özellikle gri tonlarda her kıyafete uygun olacak şekilde yaz aylarına hitap ederken kıyafete uygun bayan sandalet ayakkabı yapımı için de özel Sipariş verebilirsiniz. Bayanlar için özel yapım sandalet ayakkabı siparişi vermek için Asil Kundura müşterilerine özel olarak el yapımı ayakkabı hizmeti veriyor. El yapımı sandalet siparişi vermek isteyen müşterilerimiz Asil Kundura’nın 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş sistemi üzerinden iletişim kurarak herhangi bir ayakkabı modeline özel olarak yaptırabilir.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi