Bayanlara Özel Ortopedik Ayakkabı Üretimi

Bayanlara Özel Ortopedik Ayakkabı Üretimi

Derinin ayakkabıda can bulduğu özel üretim ayakkabılar için Asil Kundura büyük bir fark yaratıyor. Ayağında belli bir sorun bulunan kişilerin ortopedik ayakkabı siparişi vererek özel ayakkabı yaptırabilecekleri profesyonel bir sistem oluşturuldu. Ayak şekil yapısına uygun rahatlıkta ayakkabı yaptırmak ve özel sipariş hizmetinden faydalanmak için alt kısımdaki iletişim sisteminden 7-24 faydalanabilirsiniz.

Ortopedik Ayakkabı Siparişi – Bayanlara Özel

Ayağınızda ortopedik sorunlar için ayakkabı bulmakta zorluk çekiyorsanız üzülmeyin. İstediğiniz ayakkabı modelini ayak şekil yapınıza uygun şekilde yaptırabilirsiniz. Üstelik 30 numaradan 50 numaraya kadar istediğiniz ayak numarasında sipariş verebiliyorsunuz. Ayağınızda kısalık sorunu, kemik çıkıntısı, kemik, nasır gibi sorunlar için ayakkabı bulmakta zorluk yaşıyorsanız istediğiniz ayakkabıyı ayağınıza özel olarak yaptırabilirsiniz.

Bayanlara Özel Ortopedik Ayakkabı Üretimi
Bayanlara Özel Ortopedik Ayakkabı Üretimi

Nasıl bayan ortopedik ayakkabı yaptırırım diye merak edenler için 0534 526 7907 numaralı bayan ayakkabı sipariş sistemi üzerinden detaylı bilgi alarak sipariş ayakkabı hizmetinden günün her saatinde yararlanabilir, aklınıza takılan soru ve görüşlerinizi sorarak ayakkabı yaptırabilirsiniz.

Ayağımın Biri Diğerinden Kısa Diyenler İçin Özel Ayakkabı Üretimi

Ayağınızda doğuştan gelen ya da zaman içinde çeşitli kazalar sonucunda meydana gelen bacak ve ayak kısalığı gibi sorunlar neticesinde her iki ayak arasındaki kısalık mesafesini kapatacak ayakkabılar yaptırmak mümkün. Herhangi bir yerde gördüğünüz beğendiğiniz bir ayakkabı modelini ayağınızdaki ortopedik sorunlara göre yaptırabilirsiniz. Kişiye özel gizli topuk çalışması da söz konusu. İstediğiniz yükseklikte topuk çalışması yapılarak boy sorunu yaşayanlar için güzel bir seçenek sunan Asil Kundura‘nın özel ayakkabı üretim sisteminden yararlanabilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi