Bayanlara Özel Kışlık Çizme Modelleri

Bayanlara Özel Kışlık Çizme  Modelleri

Bayanların kış mevsiminde en çok sevdiği modeller arasında çizme modelleri geliyor. Ayak bileğini saran ve sıcak tutan çizmeler estetik ve şık görünümleri sayesinde bayanların vazgeçilmezi. Yüksek topuklu, dolgu topuklu, feta taban ve birçok alternatif seçenekleri ile benzersiz aksesuar çeşitleri Asil Kundura’da. Birbirinden sıra dışı modelleri en kaliteli malzemeler ile el yapımı işçilik kullanarak üretiyoruz.

Ayaklarınıza özel çizme siparişlerinizi 1. sınıf kalitede malzemelerle derisi, köselesi, aksesuarı el emeği ustalıkla yapıyoruz. İstediğiniz çizmeyi istediğiniz renk çeşidini dilediğiniz aksesuarla yapıp hazırlıyoruz. İnternet alışverişinde güvenle Asil Kundura’ ya özel sipariş usulünden ayakkabı yaptırabilirsiniz.

Özel Üretim Bayan Çizme Modelleri

Kaliteli Malzeme El Yapımı İşçilik

Ürettiğimiz ürünlerde kesinlikle fabrikasyon üretim sistemi olmamakla beraber, her detayı en ince ayrıntısına kadar el yapımı işçilikle büyük bir hassasiyetle yapıyoruz. Böylelikle ayakkabılarınız hem daha uzun ömürlü kullanım imkanı hem de kısa sürede yıpranmaz. Birbirinden özel deri çeşitleri, aksesuar çeşitleri, topuk ve özel taban çeşitleri daha bir çok alternatif Asil Kundura‘da.

Kışlık Bayan Çizmeler

Tamamen el yapımı işçilik ile hazırlanan bu özel ürünlerden sipariş vermek için, web sitemizi ve İnstagram, Pinterest, Facebook sayfamızdan ürün çalışmalarımızı inceleyebilir, WhatsApp 0534 526 79 07 numaralı iletişim hattımızdan irtibata geçebilir, 1. sınıf kalitede bu özel çizme ve ayakkabılardan size en uygun olanı sipariş verebilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi