Bayanlara Özel Bilek Detaylı Ayakkabı Üretimi

Bayanlara Özel Bilek Detaylı Ayakkabı Üretimi

El yapımı ayakkabılar ile vazgeçilmez olan modeller arasında bilekten bağlama olan topuklu ayakkabılar ile genellikle bağcık ve deri kordon bantlar ile meydana gelmektedir. Hasır detaylı çapraz bantlar ve yapımında kullanılan ince ve zarif topuklar ayaklarınıza şık ve kibar bir görünüm sağlamaktadır. Özel üretim tekniği ile dilediğiniz gibi bilek detaylı bayan ayakkabı modellere ulaşmak da mümkündür. Topuklu ayakkabılarda bayanların özellik ile yemek ve iş toplantılarda kullanılmak için tercih edilebilecek stiletto topuklar için özel ayakkabı seçenekler ile sizler için Asil Özel farkı ile hazırlanmaktadır.

Özel Tasarım Bilek Detaylı Stiletto Topuk Bayan Ayakkabı Modelleri

Özel Bilek Detaylı Stiletto Ayakkabı Siparişi

Özel üretim bayan ayakkabılar arasında stiletto modeller de çok ilgi görmektedir. Özellik ile yüksek topuk ve zerafet tutkunları için vazgeçilmez seçenekleri için vazgeçilmez seçenekleri ile sunan stiletto bayan ayakkabı seçenekleri için üretim gerekmektedir. Dilediğim bilek detaylı stiletto ayakkabı nasıl ve nereden yaptırabilmek sorusuna yanıt aramakta iseniz 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzeri ile stiletto ayakkabı siparişlerinizi verebilirsiniz.

Özel Üretim Stiletto Topuk Bayan Ayakkabı Modelleri

Bilek Detaylı Stiletto Üretim

Topuk yüksekliğini ve ayakkabı rengini dilediğiniz gibi belirleme avantajına sahipsiniz. Üstelik 30 ve 50 numaraya kadar istenilen ayak numarasına kadar dilediğiniz gibi ayakkabı istediğiniz bir şekilde özel olarak üretilmektedir. Stiletto ayakkabılara hava katabilen en büyük ayrıntı ise bilek kısmında olan toka ve bant detaylarıdır. Özellik ile yemek, ve iş ve toplantılarda rahatlık ile tercih edebileceğiniz gibi yüksek topuklu bayan ayakkabılar yalnızca ayakkabı siparişi sistemi ile alt kısımdaki canlı olarak destek sistemi üzeri ile sipariş verilebilmektedir.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi