Bayanlara Özel Bilek Detaylı Ayakkabı Üretimi

Bayanlara Özel Bilek Detaylı Ayakkabı Üretimi

El yapımı ayakkabılar ile vazgeçilmez bir modeller arasında bilekten bağlamalı topuklu ayakkabılar genellikle bağcık ve deri kordonlu bantlar ile meydana gelmektedir. Hasır detaylı çapraz bantlar ve yapımında kullanılan ince zarif topuklu ayaklarınıza şık ve kibar bir görünüm sağlamaktadır. Özel üretim tekniği ile dilediğiniz bilek detaylı bayan ayakkabı modellere ulaşmak da mümkündür. Topuklu ayakkabılarda bayanların özellik ile yemek ve iş toplantılarında kullanmak için tercih edebilecek stiletto topuklar için özel bir ayakkabı seçeneklere sizler için Asil özel farkı ile hazırlanmaktadır.

El Yapımı Bilek Detaylı Bayan Ayakkabı Modelleri

Kişiye Özel Bilek Detaylı Ayakkabı Siparişi

Özel üretim olan bayan ayakkabılar arasında stiletto modeller bir çok ilgi görmektedir. Özellikle yüksek topuk ve zerafet tutkunu olanlar için vazgeçilmez bir seçenekleri sunan stilettolar bayan ayakkabı seçenekleri için özel bir üretim gerekmektedir. Dilediğim bilek detayları stiletto ayakkabı nasıl ve nereden yaptırabilirim sorusuna yanıt aramaktasınız. 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş destek hattımız üzerinden siparişlerinizi verebilirsiniz.

Özel Üretim Bilek Detaylı Bayan Stiletto Ayakkabılar

Bilek Detaylı Stiletto Yapımı

Topuk yüksekliği ve ayakkabının rengini dilediğiniz gibi belirleyebilmek avantajına sahipsiniz. Üstelik 30 ve 50 numaraya kadar istediğiniz gibi ayak numarasına göre özel olarak bir stiletto ayakkabı üretimi mümkün. Asil Özel Ayakkabı sizler için dilediğiniz ayakkabıyı istediğiniz bir şekilde üretilmektedir. Stiletto ayakkabılarda hava katan en büyük ayrıntı işe bilek kısmındaki toka ve bant olan detaylarındadır. Özellik ile yemek, iş ve toplantılarda tercih edilebilmektedir.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi