Bayanlar İçin Özel Üretilen Çizme Modelleri

Bayanlar İçin Özel Üretilen Çizme Modelleri

Bayan müşterilerimizin kış mevsiminde vazgeçilmezi özel tasarım çizmeler birbirinden şık tasarım modeller ve birden fazla renk seçenekleri ile sizleri bekliyor. Yüksek topuklu, feta taban, dolgu topuk ve eva taban seçeneklerinin yanı sıra özel hakiki dana derisi alternatifleri ile geniş kaliteli malzeme yelpazemiz özel siparişleriniz için kullanılıyor. Diz üstü çizmeler, streç çizme modelleri, körüklü çizme modelleri ve daha bir çok seçenek özel olarak tasarlanıyor. Bu kış beğendiğiniz çizme modelini dilediğiniz dizaynda bize yaptırabilirsiniz.

Özel Üretim Bayan Çizme Modelleri

Diz Üstü Bayan Çizme Siparişi

Özel tasarım çizme modellerinde diz üstü çizme tasarımları siz bayan müşterilerimiz tarafından oldukça yoğun ilgi görüyor. Ayaklarınızı sıcak tutma özelliği ve kullanım olarak rahatlık ve konfor veren bu özel ürünler Asil Kundura ile sizler için özenle üretiliyor. Tamamen el yapımı işçilik kalitesinde 1. Sınıf malzeme ile ürettiğimiz modeller yurt içi ve yurt dışında bir çok müşterimiz tarafından büyük ilgiyle karşılaşıyor.

Kişiye Özel Tasarım Bayan Çizme Modelleri

Bayan Körüklü Çizme Üretimi

Kişiye özel siparişlerimizde bayanlar için özel olarak tasarladığımız çizme modellerimizden bir diğeri de körüklü çizme modellerimizdir. Ayaklarınızı sarması ve özellikle soğuk havalarda sıcak tutma özelliği ile siz bayan müşterilerimiz tarafından en çok tercih edilen modellerimizdendir. Yumuşacık hakiki dana derisi ve dokusuyla ayaklarınıza konfor ve rahatlığı sunan özel modellerimiz görsel olarak sizleri daha şık ve ayrıcalıklı gösterecektir. Üretimlerimiz işinin en profesyonel ustaları tarafından el işçiliği ile üretilmektedir.

El Yapımı Bayan Çizme Modelleri

İnternet üzerinden Tumblr, Pinterest, İnstagram, Facebook ve web online mağazamızdan ürün kalitemizi ve görsel modellerimizi inceleyebilir, WhatsApp 0534 526 79 07 numaralı müşteri iletişim numaramız üzerinden gerekli bilgiyi alabilir, siparişlerinizi verebilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi