Bayan Tokalı Babet Modelleri

Bayan Tokalı Babet Modelleri

Babetler hem günlük giyimde hem de yazlık elbiselerin altında kullanılmaktadır. Birbirinden farklı babet modelleri ile siz de kendi zevkinizi kıyafetlerinize yansıtabilirsiniz. Babetler, kıyafetlere olan uyumu ile dikkat çekmelerinin yanı sıra rahatlığı ile de dikkat çekiyor. Çeşitli ayak problemleriniz varsa ya da gün içerisinde rahat bir ayakkabı giymek istiyorsanız da babetleri tercih edebilirsiniz.

 

Bayanlara Özel Tokalı Babet Modelleri – Babet Siparişi

 

Babetler genel olarak özel elbiseler haricinde her türlü tarza ayak uydurmaktadır. Babet modelleri için tercih edebileceğiniz yüzlerce farklı renk ve model seçeneği de bulunuyor. Günlük kıyafetlerinizin altında fazla abartı motifler içermeyen, tek renkli babet modellerini kullanabilirsiniz. Bu babet modelleri kıyafetleriniz ve takılarınız ile uyumlu olacak şekilde seçilirse, tarzınızı destekleyecek ve demode bir görüntü sunmayacaktır.

Babet Modelleri

Babet modelleri giyim tarzınıza göre farklı birçok alternatif sunmaktadır. Sade ve tek renkten oluşan babet ayakkabılar sayesinde sade bir tarzınız varsa bunu destekleyebilirsiniz. Babet modellerinin üzerinde herhangi bir motif içermeyenleri çeşitli renklerden oluştuğu için giydiğiniz her aksesuar ile uyum sağlamaktadır.

Bayan tokalı babet modelleri kıyafetlerinde biraz daha detay isteyen bayanlar tarafından tercih ediliyor. Tokalı babetlerin uç kısmına zevkinize uygun her türlü tokayı da kullanabilirsiniz. Bu sayede kullanacağınız ayakkabılar, tarzınızı birebir yansıtacaktır. Daha süslü kıyafetler giymeyi tercih ediyorsanız bu babetlerin tüylü tokalara sahip olanlarını tercih edebilirken, daha sade bir tarzınız varsa, toka kısmında sade şekiller olan modelleri de tercih edebilirsiniz. Bu babet modelleri sıradan tarzınızı bile ilgi çekici hale getirmeye yetecektir. Ayrıca renkli babet modelleri sayesinde giydiğiniz ayakkabıları tarzınıza uyarlayabilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi