Bayan Tokalı Babet Ayakkabı Siparişi

Bayan Tokalı Babet Ayakkabı Siparişi

Babet ayakkabılar neredeyse her kombine uyum sağladığı için kadınlar tarafından oldukça fazla tercih ediliyor. Babet modellerinin bu kadar çeşitli olması ile birlikte tarzınız nasıl olursa olsun babet modellerini tercih edebilirsiniz. Peki, babet ayakkabılar nasıl kullanılmalıdır?

 

Babet Modelleri Nasıl Kullanılır?

 

Babet ayakkabı modelleri için farklı birçok kullanımı bulunuyor. Siz de kendi tarzınıza uygun babet ayakkabılar sayesinde çok daha dikkat çekici kombinler oluşturabilirsiniz. Babet ayakkabı modellerinin her tarza uygun çeşitleri bulunduğu için kendinize uygun modelleri anında bulabilirsiniz. Babet ayakkabıları günlük kombinlerinizde kot pantolonla birlikte tercih edecekseniz, babetlerin de daha sportif olması gerekiyor. Kumaş tarzda yapılmış babet ayakkabılar, kot pantolonların altında daha dikkat çekici göründüğü için kadınlar tarafından oldukça fazla kullanılıyor. Kumaş babet modelleri sayesinde günlük kombinlerinizin daha şık ve dikkat çekici olmasını sağlayabilirsiniz.

Günlük kıyafetlerinizde daha dikkat çekici ve taşlı kombinler tercih ediyorsanız, giymeniz gereken babet ayakkabıların da buna uygun olması gerekiyor. Her ne kadar günlük kullanım olsa da taşlı ve daha abartı kombinlerde kumaş babetler yetersiz kalıyor. Bu kombinler için taşlı babet modellerini tercih ederek kombininizi ayakkabınız ile destekleyebilirsiniz. Aynı zamanda deri detaylı babet modelleri de daha abartılı ve dikkat çekici kombinlerde tercih edilmektedir.

Tercih edeceğiniz kıyafetler daha koyu renklerde ve feminen bi tarzda ise, babet modellerini de buna bağlı olarak tercih edebilirsiniz. Deri babet modelleri daha feminen kombinleri dikkat çekici bir hale getirmek için kullanılmaktadır. Bu tarz babet modelleri sayesinde siz de tarzınızı desteklereyerek tüm gözlerin üstünüzde çevrilmesini sağlayabilirsiniz.

Babet modellerinin yukarıdaki gibi farklı tarzlara özel üretilen modelleri olduğu gibi çoğu tarza uygun tasarlanan modelleri de bulunuyor. Bayan tokalı babet ayakkabı modelleri de bunlardan bir tanesi. Tokalı babet modelleri gerek günlük kullanımda gerekse daha dikkat çekici kombinlerde tercih ediliyor. Tokalı babet modellerini yukarıdaki kombinlerle tercih edebileceğiniz gibi aynı zamanda kısa ve midi boy elbiselerle de tercih edebilirsiniz.

Babet ayakkabılar ile birlikte tercih edeceğiniz kombinlerde dikkat etmeniz gereken birkaç nokta da bulunuyor. Etekler ile birlikte babet ayakkabılar tercih etmek istiyorsanız, etek boyunun uzun olmamasına dikkat etmeniz gerekiyor. Uzun boy eteklerle giyeceğiniz ayakkabıların babet yerine sandalet ya da dolgu topuk ayakkabı modelleri olması gerekiyor. Dolgu topuk ayakkabılar ya da bayan sandalet modelleri uzun boy eteklerle daha dikkat çekici bir tarza sahip olmanızı sağlıyor.

 

Bayan Tokalı Babet Ayakkabı Siparişi

 

Babet ayakkabı siparişi için hazır ayakkabı üretimi yapan birçok firma bulunuyor. Ancak istediğiniz ayakkabı modelini piyasada bulamıyorsanız, siz de bayan tokalı babet ayakkabı siparişi verebilir, direkt olarak istediğiniz modele sahip olabilirsiniz. Asil Kundura olarak özel sipariş ayakkabı sektöründe verdiğimiz hizmetler boyunca edindiğimiz deneyim ile birlikte müşterilerimize her zaman en yüksek kalite ayakkabılara sahip olabilirsiniz. Vereceğiniz siparişler için 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp adresimiz üzerinden ayakkabının fotoğrafını göndererek de yapabilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi