Bayan Stiletto Topuk Ayakkabı Üretimi

Bayan Stiletto Topuk Ayakkabı Üretimi

El yapımı bayan stiletto topuk ayakkabılarda istenilen modelleri bizzat el yapımı tekniği ile usta ellerde hazırlanıp üretimi sağlanmaktadır. Kişiye özel olarak hazırlanan bayan stiletto ayakkabılarda topuk ölçüsü daimi olarak ön baza alınarak hazırlanır ve üretimi sağlanır. İstenilen rengi, tonu, ve uygunluğu ile model seçeneği hangi kategoriye uyuyor ise o yönde kesim ve ayakkabı çekim işlemi gerçekleşir. Çok arayıp da bulamadığınız fakat üretimi bile gerçekleşmeyen ayakkabılarınızı veya aradığınız ayakkabının görsellerini bizler ile paylaşmanız kafi olacaktır. Renk seçimine gidilecek olursa rugan deri olarak stiletto topuk ayakkabı tercihi her zaman bir sıfır önde başladığını öne sürebiliriz. Renginiz ne olursa olsun, hayal dünyanızda o kusursuz ayakkabı ile sizleri baş başa bırakıyoruz. Topuk seçeneğini maksimum seçeneklerde sunan Asil Kundura, istek ve arzuları stiletto topuk ayakkabılarda yerine getirmektedir.

Özel Sipariş Stiletto Ayakkabı Modelleri

Özel Sipariş Stiletto Ayakkabı Modelleri

Stiletto topuk ayakkabı sevenler için renk karışıklığı da gayet popüler karşılanmaktadır. İstemiş olduğunuz modeli renk dünyasına sokmak sizin isteğinizle mümkün olacaktır. Üretimi ortalama olarak 12 ila 14 gün arasında gerçekleşen ayakkabılarınız özenle hazırlanıp, titiz bir şekilde üretimi sağlanıyor. Başlangıçta model üstesi atılıp, sizin ayağınızın ölçülerine göre bir iç kalıp yapılıyor. Sonra ki aşamada istemiş olduğunuz modelin model ıstampası çıkarılıyor. Daha sonra ki bir aşamada ise modelin kalıp üzerinde çekilmesi işlemi oluyor. Model kalıp üzerinde tam 9 gün kalmaktadır. 9 günlük süre fırınlama işlemi devam etmektedir. Bahsedilen bu fırınlama işlemi o kadar çok önemlidir ki ayakkabınızı uzun süre giyebilmeniz için oturak bir görünüm sağlar ve derinin beslenmesi için ayrılmaz bir işlemdir. Sağlamlık açısından da çok önemli bir işlemdir. Üretimi tamamlanan ve temizleme, boyama gibi işlemlerden sonra size özel ahşap bir kutu ile gönderimi sağlanmaktadır.

Stiletto Topuk Bayan Ayakkabı Modelleri

Stiletto Topuk Ayakkabı Siparişi

Özel bir istek üzerine sipariş yaptırmaya çalıştığınız modelleri özenle hazırlıyor el emeğinin yolunda üretiyoruz. Arzunuzu, zevkinizi, trend bir moda tasarımında en güzel dış görünüm üslubunda sizler için en özel seçeneklerimizle hazırlayıp sizleri bu arzulardan geri bırakmıyoruz. Yapılan özel el emeği çalışmalarımızı Facebook, İnstagram, Pinterest, Tumblr gibi sosyal medya hesapları üzerinden adımızı aratarak ürün kalitemizi, yüzlerce çalışmalarımızı en ince ayrıntısına kadar inceleyebilirsiniz. Stiletto topuk ayakkabılarda iç konfor kadar dış görsellik en az iç konfor kadar ağır basmaktadır. İşte sizler için özel olarak ayak ölçünüzü alıp size özel iç kalıp ölçüsü ile konforu sizlere zirvede yaşatmaya devam ediyoruz. Asil kunduranın Web adresini de mutlaka incelemenizi tavsiye ederiz. Farklı görüş, danışmak, bilgi almak isteğiniz konu ve durumlar içinde belirtmiş olduğumuz sosyal medya platformlarına mesaj atabilir dilerseniz de WhatsApp 0534 526 79 07 numaralı iletişim hattından 7/24 iletişim ve sipariş kaydınızı oluşturabilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi