Bayan Spor Ayakkabı Modelleri

Bayan Spor Ayakkabı Modelleri

Yaz mevsiminin de yaklaşmasıyla spor ayakkabılar oldukça revaçta. Günlük giyim, spor giyim ve uygun tarzda çeşitleriyle klasik giyime de uygulanabilirliği açısından pratik tercihler sağlıyor. Spor ayakkabılar rahatlığı ön planda tutarken, son zamanlarda rahatlığın yanı sıra şıklık açısından da topuklu ayakkabılarla yarışabilecek düzeye ulaşmıştır. Kendi tarzınızı yansıtacak spor ayakkabılar ile çanta, aksesuar gibi tamamlayıcı parçaları birbirine uyarlayabilir, genel tarzınızı oluşturabilirsiniz. Spor ayakkabı seçerken ise dikkat etmeniz gereken husus vücudunuzu iyi tanımaktır. Kısa boylu, uzun boylu, ince veya kalın bir vücut tipiniz varsa buna göre tercihinizi yapmalısınız.

 

Uzun boylu bayanlar nasıl spor ayakkabılar tercih etmelidir? Nasıl kombinlemelidir?

 

Uzun boylu bayanlar spor ayakkabı konusunda esnek tarzlar oluşturabilir. Tabanı ince spor ayakkabılar tüm kombinlere hem şık hem de cool bir hava katar. Jean, şort, mini ve midi boy eteklerle kullanılabilirken kısa elbiselerle de oldukça hoş bir görünüm yaratacaktır. İnce tabanlı spor ayakkabılar günlük klasik tarza daha yakın olduğu için jeanlerde ve şortlarda kemer kullanabilir, şifon gömlekler ile kombinleyebilirsiniz. Aksesuar tercih ederken küçük aksesuarlar ile kombinlerini tamamlayabilirler.

 

Kısa boylu bayanlar hangi spor ayakkabıları tercih etmelidir? Nasıl kombinlemelidir?

 

Kısa boylu bayanlar spor ayakkabı seçiminde dikkatli olmalıdır. Bacak boyunu uzun gösterecek, bileği kesmeyen türde ve kalın tabanlı spor ayakkabılar tercih etmelidir. Spor ayakkabılara uygun yüksek bel jeanler, şortlar ve etekler kullanmaları gerekiyor. Yüksek bel tercihi hem bacak boyunuzu olduğundan uzun gösterecek hem de spor ayakkabıların sizi olduğunuzdan kısa göstermesini engelleyecektir. Spor ayakkabıların sizi olduğunuzdan daha kalın gösterdiğini düşünüyorsanız ise kullanacağınız çantaları ise küçük ebatlı seçebilirsiniz. Kısa boylu bayanlar spor ayakkabılar ile midi boy etekleri tercih edecekse mutlaka bluzları etek içinde olmalıdır ve bol aksesuar kullanmalıdır.

 

Maskülen giyimde spor ayakkabılar nasıl kullanılmalıdır?

 

Eğer maskülen bir tarza sahipseniz tercih ettiğiniz spor ayakkabılar tek renk olmalıdır. Klasik gömlekler, kumaş pantolonlar veya ceket tercih ediyorsanız kullandığınız parçalara göre zıt renklerde veya aynı renklerde gösterişsiz spor ayakkabıları kullanmalısınız. Eğer kısa boylu veya kilolu iseniz, zıt renklerde spor ayakkabılar sizin için yanlış tercih olacaktır. Pantolon veya etek ile aynı renkte spor ayakkabılar kullanarak olduğunuzdan uzun ve önce görünebilirsiniz.

 

Salaş bir tarza sahip bayanlar nasıl spor ayakkabılar tercih edebilir? Nasıl kombinlenir?

 

Son zamanlarda oldukça popüler olan boyfriend tarzı spor ayakkabılar ile oldukça uygundur. Mom jean denilen eski tip salaş pantolonlar ile kalın tabanlı spor ayakkabılar tercih edebilirsiniz. Bu tarzın en avantajlı yönü ise kullandığınız spor ayakkabıların renklerinin bir önemi olmaması. Bol ceketler, bol bluzlar tek renk spor ayakkabılar ile oldukça hoş duracaktır. Bunun dışında eşofman gibi rahat giyim kombini size daha uygunsa renkli spor ayakkabılarla kombininizi farklılaştırabilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi