Bayan Kösele Ayakkabı Üretimi

Bayan Kösele Ayakkabı Üretimi

Ayak konforuna uygun ölçülerde bayan kösele ayakkabı üretimi Asil Kundura yerli firması ile sizlerle buluşmaktadır. Dilediğiniz modelin kösele olarak yaptırmanız mümkündür. Siz sadece bizlere görsel paylaşımında bulunmanız kafi olacaktır. Size özel bir tasarım ile hakiki kösele ve el kazıması ile sizleri farklı bir ayakkabı boyutuna taşıyacak. Önemle belirtmeliyiz ki, ayağınızda konfor problemi var ise, kesinlikle rahatlığı bizimle yakalayacağınızı altını çizerek belirtmeliyiz. Sadece konfor değil; konfor ile birlikte zarafet, estetik, trend bir model kapsamında klas modelleri sizin için hazırlıyoruz. Ayak konforunuz hangi ölçüye dayalı ise o konforun üstünde bir üretim sizler için üretiyor ve tasarlıyoruz. Kullanılan malzemenin her bir ayrıntısı size özel bir deri olmakta ve malzemelerin her biri yeni bir üretim olmak üzere size özel üretimi sağlanmaktadır. Kişiye özel bayan kösele ayakkabı seçeneklerinde modelin iç astarı kuş tüyü kadar rahat ve konforlu olması bir o kadar önemini göstermelidir. Sizde bayan kösele ayakkabı modelleri arar iseniz bizimle yakın takibi mutlaka sağlayabilirsiniz.

Hakiki Kösele Bayan Ayakkabı Modelleri

El Yapımı Bayan Kösele Ayakkabı Siparişi

Özel ayakkabı klasmanında tamı tamına 47 yıllık bir el yapımı ustalığı ile size en özel tasarım ve seçenekleri üretmekten keyif duyuyoruz. Ayak kokusu problemleri sizin için çok büyük sorun ise bu sorunu hakiki dana derilerimiz ile sonlandırabilirsiniz. Hakiki dana derisinde en özel seçeneklerin sizin için öne sürerek üretime esnasında belirtilir ve ona yönelik çalışma başlatılır. Klasik bir bayan kösele ayakkabıda önemli olan iç konfor ve zarifliktir. Malum durum ise erkek ayakkabısı gibi olmamalıdır. 29 numaradan 52 numara ayak ölçüsüne kadar üretimi gerçekleşen tasarımlarda topuk yükseklik ayakkabıya göre ön baza alınır. Yükseklik hangi seçenekte isteniyorsa, kösele kalınlığı ona göre hesaplanır ve uygun kösele modeli belirtilen sipariş modele montalama işlemi uygulanır. Dış derisinin hangi seçenekte olması durumunu kararlaştırmak isterseniz en yakın Asil Kundura sosyal ağı üzerinden görsel takibi yapabilirsiniz.

Özel Tasarım Bayan Kösele Ayakkabı Siparişi

Bayan Kösele Ayakkabı Modelleri

Sosyal ağlar üzerinden arayıp bulamadığınız bir bayan kösele ayakkabıyı rahat olacak şekilde ayak ölçünüze göre tasarlayıp üretmekteyiz. 1974 yılından bu yana üretmekteyiz. Değerli ayakkabı seven müşterilerimiz için çok özel çalışmaların bulunduğu yüzlerce modeli Pinterest, Facebook, Tumblr, İnstagram adreslerinden görebilir yada Asil Kundura internet Web adresi üzerinden inceleme yapabilirsiniz. Konu ile ilgili danışmak, bilgi almak ve sipariş isteğinizi ise 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattı üzerinden kolaylıkla giderebilirsiniz. En özel kalıp seçeneklerimiz ile bayan kösele ayakkabılarda dilerseniz tarihi bir çalışma, dilerseniz günümüze yönelik bir çalışma yapmak bizce mümkündür. Ciddi bir müesseseye giriş yapacaksanız mutlaka kösele bir bayan ayakkabı tercihinde bulunmanız sizi daha gösterişli kılacaktır. Kösele tasarımlarımızı gördükten sonra mutlaka sizlerde değerlendireceğinizi düşünmekteyiz. Sizleri mutlaka bu muhteşem ayakkabıların üretiminin olduğu yere bekliyoruz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi