Bayan Bot Siparişi – Ayağa Özel Bot Tasarım

Bayan Bot Siparişi – Ayağa Özel Bot Tasarım

Zamanımızın büyük bir bölümünü ya dışarıda, ya da dükkân-ofis vb. yerlerde geçirerek akşam eve gidişimizde enerjimizi kalanı ile taşımaya çalışırız. Tabi vücudun bütün yorgunluğu ve ağırlığını hisseden/taşıyan ayaklarımız günün ilerlemez saatlerinde bir alarm verircesine yorgunluk mesajını beynimize iletir. Tabi yorgun ve bitkin ayaklar ile günü bir an önce bitirip evin yolunu tutmanın düşüncesine gireriz. Peki vücut enerjisini ilerleyen saatlerde de üst seviyede tutabilmenin yolu yok mudur? Diye düşünenler için ayak rahatlığı ve ayak konforu bu derde çare olacaktır. Ayak sağlığı için rahat bir ayakkabı almak, vücudu daha kolay taşıyacaktır. Böylece uzun süre enerjiniz zinde kalacaktır.

 

Özel Sipariş Bot

 

Her ayakkabı rahat olur mu sorusu için, ayakkabının rahatlığı ise kalitesi ve işçiliği ile bağlantılı olduğunu belirtelim. Özel Bot Siparişi ile son bahara girme hazırlığı içinde olduğumuz şu günlerde dilediğiniz ayakkabıyı özel olarak yaptırabilir, ayak sağlığınıza en uygun bot ve ayakkabıyı istediğiniz kalite ve modelde alabilirsiniz. Sipariş Bot Yaptırmak için Ankara’da Özel Sipariş Ayakkabı yapan firma olarak bilinen Asil Kundura, 0534 526 7907 nolu WhatsApp ayakkkabı sipariş hattı ile özel Bot Siparişi ve sipariş ayakkabı modellerinizi oluşturuyor.

 

Özel Sipariş Ayakkabı

 

Tek yapmanız gereken yaptırmak istediğiniz ayakkabının fotoğrafını ve ayak numaranızı bildirmeniz. Asil Kundura Özel Tasarım Ayakkabı hizmeti ile dilediğiniz modeli sizin için yapıyor, ayağınıza en uygun ayakkabıyı hazırlıyor. Üstelik kullanılan ayakkabı malzemesi ve işçiliği ile 1. Sınıf kaliteyi sizler için oluşturmakta.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi