Bay Bayan Klasik Ayakkabı Siparişi

Bay Bayan Klasik Ayakkabı Siparişi

Her iki cinsiyet bakımından kibarlığı arzu edilen model ve tasarımlarda kibarlık zariflik ve rahatlık ön baza alınarak üretimini gerçekleştirdiğimiz tasarımlarınızda yaz aylarında size eşlik edecek en özel ürünleri hazırlamaktayız. Derisinden ipine, köselesinden, iç astarına yani tüm detaylarına özen gösterilen siparişlerin konforlu bir şekilde bu tasarımın sefasını sürmenize yardımcı olmaktayız. Sizler en özel modellerinizi bizler ile yakın takibi elde ederek, görsel paylaşımında bulunarak gözde modelleri sizler için en özel şekilde üretimi gerçekleştiriyoruz. Hakiki dana derisi ve hakiki el kazımalı köselelerimiz, sizler adına tasarlanıp, her detayına önem veriliyor. Önemli bir organizasyona eşinizle gidecek iseniz mutlaka şık bir elbise ile bu yola çıkacaksınızdır. Buna yönelik şıklığınızı en can damarından vuracak olan şey ise tasarım harikası bir ayakkabı olacaktır. Rahat kösele konforu ile dilediğiniz model seçeneğinde bulunarak, eşinizle birlikte elde etmeniz mümkün olacaktır. Sizi kıyafetle bir bütün haline getirecek olan kesinlikle bir özel tasarım ayakkabı olduğunun altını şiddetle çizmek isteriz.

Tasarım Harikası Bay Bayan Ayakkabı Modelleri

Özel Tasarım Bay Bayan Ayakkabı Modelleri

El yapımı işçiliğin pürüzsüz aynası olan Asil Kundura, üretimdeki özel işlemleri ile tasarımınızı harikalara taşımaktadır. Göz bebeği ayakkabılarınızın her biri elde tek tek işlenerek üretimi sağlanmaktadır. Özel model seçeneğiniz ne olursa olsun, modelinizi nasıl ve hangi kategoride istiyor iseniz ona yönelik üretimi sağlanır. Rahatlığa, konfora, gözdeliğe alışıksanız Asil Kundura özel üretim yerimizi mutlaka ziyaret etmenizi tavsiye ediyoruz. Özel işçiliğimiz kalitenin vazgeçilmez ürünlerini ortaya koymaktadır. 47 senelik ustalık ve sanat tecrübemiz, sizlerin özel isteği üzerine harikalar tasarlıyoruz. Dilerseniz özel bir hediye gönderiminde bulunmak için bizleri inceleyebilir, en özel bir ürünü hediye olarak sevdiklerinize tasarlatabilirsiniz. İç özel konforuyla, dış görsel estetiğiyle, özel iç astarının ayakkabıyla uyumunu, kısacası her bir detayı size ve sevdiklerinize özel olarak hazırlayıp yüzde yüz elde üretimi sağlamaktayız.

El Yapımı Ayakkabı Tasarımı

Online Bay Bayan Klasik Ayakkabı Siparişi

Sanal ortamınızda arayıp da bulamadığınız, neredeyse onlarca yer araştırıp üretimi sağlanamadığını gördüğünüz ürün ve tasarımları bizimle en yakın takibi sağlayarak, özel olarak sipariş talebinde bulunacağınız tüm ürünleri siz değerli müşterilerimiz için yapıp üretmekteyiz. Özel tasarımın, konforun, stilin, elde üretimin adresi olan Asil Kundura işçiliğini en özel modellerle sizlere sunmakta ve bu model tasarım ürünleri Pinteres, Facebook, İnstagram ve Tumblr adında global sosyal medya adreslerinde yayınlamaktadır. Sizde arzu edeceğiniz model ve tasarımları tek mesaj ile bilgilenerek bilgi sahibi olmak için, 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımızdan bilgi edinebilir, dilediğiniz sipariş hakkında ayrıntı edinebilir ve sipariş verebilirsiniz. Verilen özel sipariş tasarımlar ortalama 10 ila 14 gün arasında üretimi sağlanmaktadır. Özel bir durum gerekmedikçe ürünün erken çıkışı yapılmamaktadır. Bunun nedeni ise kalıplama ve şoklama işlemlerinin günü yeterince işlem görmesidir. Ürün fırınlama işlemi 9 gün görmektedir. 9 gün kalıpta bekleyen özel tasarım temizlenip kişiye özel bir ahşap kutu ve ahşap ayakkabı ile gönderimi sağlanır.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi