Bantlı Babet Ayakkabı Modelleri

Bantlı Babet Ayakkabı Modelleri

Ayakkabılar, her kadının vazgeçemeyeceği tutkulardan bir tanesidir. İhtiyacı olsa da olmasa da her kadın güzel bir ayakkabı gördüğünde satın alma içgüdüsünden vazgeçemez. Her kadın ayakkabılara karşı özel bir his beslerken, her kadının tarzına hitap eden ayakkabı modelleri de birbirinden farklıdır. Çeşitli topuklu ayakkabı modellerinin yanı sıra babetler de oldukça fazla tercih ediliyor. Peki, babet modelleri nelerdir ve bu babetler nasıl kullanılıyor?

Babet ayakkabılar, bu kadar yaygın olarak kullanılmasına karşın, modası da asla geçmiyor. Yani geçen sene aldığınız bir babeti, doğru kıyafet kombinleri ile her sene kullanmaya devam edebilirsiniz. Babetlerin bu kadar yoğun tercih edilmesinin bir diğer nedeni de fiyat açısından diğer ayakkabı modellerine göre uygun fiyatlar sunmasıdır. Birçok farklı renk ve model seçeneği bulunan babetler sayesinde tarzınızı yansıtabilirsiniz.

Babet modellerinin genellikle üst tarafı kapalıdır. Ancak yeni moda ile birlikte ön ve üst kısmı dantel örgüye benzer tarzda delikli yazlık babet ayakkabı modelleri de ortaya çıkmaya başladı. Babet modellerinde yüzlerce farklı model ve renk seçeneği bulunuyor. Genel olarak babet modellerinde hakiki deri malzeme kullanılmaktadır. Ancak son yıllarda daha rahat ve havadar kullanımlar için suni deri ya da kumaş malzemeden yapılan babet modelleri de tercih edilmektedir.

Tercih edeceğiniz babet modellerinde, giyeceğiniz kıyafetlere göre ayakkabıyı tercih etmeniz gerekiyor. Kot pantolonlar gibi daha spor tarzda kıyafetler giyecekseniz kumaş babet modellerini tercih etmeniz daha uygun olacaktır. Deri ve benzeri tarzda kıyafetlerle ya da daha klasiğe yakın siyah kombinlerde de siyah deri babet modellerini tercih edebilirsiniz.

Babet ayakkabılar genellikle ilkbahar ve yaz aylarında yaygın olarak kullanılıyor. Her mevsim için farklı tarzlarda babetler ortaya çıkarken, siz de kendi kombininize uygun babet modelleri sayesinde tarzınızı yansıtabilirsiniz. Babet ayakkabılar neredeyse her tarza uygun olacağı için gerek iş hayatında, gerekse günlük kombinlerinizde babet ayakkabıları tercih edebilirsiniz.

 

Bantlı Babet Ayakkabı Modelleri

 

Babet ayakkabılar arasında en çok kullanılanlardan bir tanesi de bantlı babet ayakkabı modelleri. Bantlı babet ayakkabılar genel anlamda her kombine uyum sağladığı için oldukça fazla tercih ediliyor. Bantlı babet ayakkabılar diğer modellere kıyasla daha klasik görünüm sunduğu için genellikle iş hayatında tercih ediliyor. Ancak oluşturmak istediğiniz tarza göre farklı kombinlerde de bantlı babet ayakkabıları tercih edebilirsiniz.

Bantlı babet ayakkabıların en çok tercih edildiği alanlardan bir tanesi de günlük kullanımda kot pantolonlardır. Skinny kot pantolonlarla birlikte tercih edeceğiniz bantlı babet ayakkabı modelleri sayesinde tarzınızı yansıtabilirsiniz. Klasik ve sade bantlı babetlerin yanı sıra daha gösterişli kombinlere uyum sağlaması için taşlı babet modelleri de bulunmaktadır.

Babet ayakkabılar tercih ederken rüküş görünmemek için birkaç noktaya dikkat etmeniz gerekiyor. Mini eteklerle birlikte babet ayakkabıların tercih edilmesi daha hoş bir görünüm sunarken, uzun eteklerle tercih edilen babet ayakkabılar daha demode bir görünüm sunuyor. Bu yüzden uzun eteklerle babetler yerine sandalet ayakkabılar tercih etmeniz daha doğru bir seçim olacaktır.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi