Balo Ayakkabısı Siparişi Yapan Yerler

Balo Ayakkabısı Siparişi Yapan Yerler

Özel gün ve geceleriniz için ayağınıza, kıyafetinize uygun bir ayakkabı yaptırmak isteyenler, beğenmiş olduğunuz bir bir ayakkabıyı sizin için özel olarak yapıyoruz. Özel bir baloya davetlisiniz veya bir düğün, nişan vs. özel bir yere gideceksiniz. Fakat kıyafete uygun bir ayakkabı siparişi vermek istiyorsunuz. Bu ayakkabıyı nerede, nasıl yaptırırım diye kara kara düşünmenizi gerektirmeden istemiş olduğunuz ayakkabıyı sizin ayağınıza özel olarak yapıyor, adresinize teslim ediyoruz. Ayağa özel balo ayakkabısı siparişi yapıyor, kaliteyi ayağınıza taşıyoruz. Kıyafete uygun bayan ayakkabı siparişi vermek isteyen bayan müşterilerimiz için kıyafet rengine uygun ayakkabıyı ayak numaranıza ve ayak yapınıza göre tasarlayarak üretiyoruz. Ayağınızda kemik veya baş belası olarak düşündüğünüz tarak, nasır gibi ayak problemleri ile karşı karşıya iseniz bunları da dert etmeyin. Ayağınızın fotoğrafını bize whtasApp üzerinden 0534 526 7907 numaralı ayakkabı sipariş hattımızdan göndermeniz durumunda ayak yapınıza göre siparişinizi yapıyor, ortalama 1 hafta içinde adresinize gönderiyoruz. Balo ayakkabısı siparişi vermek için yine yukarıda belirttiğimiz numaradan iletişime geçebilirsiniz.

Sipariş Ayakkabı Fiyatları

ayakkabı siparişi
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi