Balıkesir’de Topuklu Çizme Siparişi Yapan Yerler – Asil Kundura (10)

Balıkesir’de Topuklu Çizme Siparişi Yapan Yerler – Asil Kundura (10)

Soğuk havalarda ayaklarımızı sıcak tutan ayakkabıları tercih etmek istememiz gayet doğaldır. Soğuk ve çetin geçebilecek kış aylarında ayak ve bacaklarımızı sıcacık sarmalayacak bir bot ve çizme modeli almak isteriz. Bu yüzden bot ve çizme satan dükkan ve iş yerlerini araştırır, mağazaları dolaşarak ayağa en uygun topuklu çizme modelleri, kısa topuklu bot modelleri, tokalı ve fermuarlı çizme modelleri olmak üzere onlarca farklı bot ve çizme modelini araştırarak kesemize ve özellikle de ayağımıza en uygun olanını almak isteriz. Tabi çoğu zaman ayağımıza olan model, ya hoşumuza gitmez veya ürünü aldıktan sonra kalitesinden şikayet eder giymemeye başkarız. Yine aldığımız ürünün zaman içinde ayağımıza verebileceği sorun (sıkma-vurma gibi) nedeniyle giymekten vazgeçerek bir köşeye atarız. Sahibi olacağınız kış aylarında ayaklarınızı ve bacaklarınızı sıcak tutacak kaliteli ve sağlıklı bir bot ve çizme siparişi yaptırmak istiyorsanız sizi düşünerek özel bot ve çizme siparişi yapıyoruz. Ucuz ama soru işaretleri ile dolu çizme ve bot sahibi olmak yerine sağlık ve kalitesinin ayağınızı bir kış boyu sarmalayacak yapıda bir ürün almanız en isabetli olanı olacaktır. Bay ve bayan ayakkabı siparişlerinizde sizlere en uygun modelleri ayak yapınıza göre hazırlayarak adresinize gönderiyoruz.

Bursa'da çizme siparişi

Balıkesir’e çizme siparişi

Herhangi bir yerde görüp de beğendiğiniz bot, ayakkabı, çizme modelini bize göndermeniz halinde dilediğiniz ayak numarası, renk ve modeli ayırt etmeksizin size özel olarak yapıyor, vereceğiniz adrese gönderiyoruz. Bot – ayakkabı – çizme siparişi vermek için 0534 526 7907 numaralı hattımıza whatsApp üzerinden yaptırmak istediğiniz ayakkabının görselini ve ayağınızın fotoğrafını göndermeniz yeterli olacaktır. Tabi bu iletişim numaramızın dışında dilerseniz info@asilkundura.com.tr mail adresimizden de mail gönderebilir, konu ile ilgili iletişim kurabilirsiniz.

 

Balıkesir’de Çizme Ve Ayakkabı Siparişi

 

Balıkesir nüfus olarak ortalama 1 milyon kişinin yaşadığı önemli şehirlerimizden biri olarak bilinmekte. Manyas, Bandırma, Gönen, Edremit, Ayvalık, Susurluk, Erdek gibi önemli ilçeleri ile turizm ve alanında dikkatleri oldukça üzerine çekmiş bir şehrimizdir. Balıkesir’de touklu çizme siparişi vermek için Türkiye’nin her noktasına özel sipariş ayakkabı sistemi ile hizmet veren firmamız ile yukarıda belirtmiş olduğumuz telefon numarası veya mail adresi ile iletişim kurarak sağlayabilirsiniz. Balıkesir ayakkabı siparişi sistemimiz ile artık kış ayları ayaklarınız için daha sıcak ve güvende geçecek.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi